Çözüldü PlayStation 4 Slim FIFA 23 antrenman modunda siyah ekran veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

b33rat

Femtopat
Daha fazla  
PlayStation 4 Slim'imde FIFA 23 antrenman modunu denemek istediğimde siyah ekranda kalıyor. Bu sorunun bir çözümü var mı acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Kullanıcı verilerinizi sıfırlayın FIFA'da. Oyuna girerken kol ayarı yaptırıp zorluk seçtiriyor ya. Orası kullanıcı verileri. Ayarlardan kurcalarsan bulursun. Oda olmazsa antrenman modunda kullandığın takımı değiştir.
Kullanıcı verilerinizi sıfırlayın FIFA'da. Oyuna girerken kol ayarı yaptırıp zorluk seçtiriyor ya. Orası kullanıcı verileri. Ayarlardan kurcalarsan bulursun. Oda olmazsa antrenman modunda kullandığın takımı değiştir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Kullanıcı verilerini nasıl sıfırlayabilirim hocam aradımda bulamadım.(buldum hocam kusura bakma.)

Hocam konuyu hortlatmak istemiyorum ama bulamadım yardımcı olur musunuz?

Geri
Yukarı