Playstation 4 Slim vs Series S vs RTX 3060

Pigon

Centipat
Ekran kartımı sattım. Şuanda elimde 4500₺ para mevcut. Aklımda Xbox Series S, RTX 3060 veya PS4 Slim almak var. Sizce hangisini almam daha mantıklı olur?

Dipçe: Halihazırda elimde Ryzen 1600AF ve RX 570'li bir bilgisayar var.

Birkere PS4 Slim'i kesinlikle ele derim. İşlemcin 3060 için düşük. Darboğaz yaşanabilir. Eğer 2K da falan oynayacaksan 3060, 1080p de oynayacaksan Series S bence.

Birkere PS4 Slim'i kesinlikle ele derim. İşlemcin 3060 için düşük. Darboğaz yaşanabilir. Eğer 2K da falan oynayacaksan 3060, 1080p de oynayacaksan Series S bence.
RTX 3060Ti da bile 1080P çözünürlükte çok ufak darboğaz oluyor. (çoğu oyunda olmamış bile.) 3060'da bu kadar bile olmaz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

RTX 3060 Ti da bile 1080p çözünürlükte çok ufak darboğaz oluyor. 3060'da bu kadar bile olmaz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

O zaman gönül rahatlığıyla 3060 çekebilirsin sanırım. Eğer stokları ham yaparlarsa Series S alırsın.

Benim aklımı çelen kısım, koltukta yatarak 4K TV'de rahat rahat oyun oynamak. :D

PS4'ü seçeneklere eklemem sebebim ise PS Exclusive oyunlarını oynamak istemem.
RTX 3060 tabii ki, şu an ne Slim ne de Series S seni tatmin etmeyecektir. One X alırsan ayrı tabii.
Ama elimde zaten bir PC mevcut. Tüm oyunları medium-ultra ayarlarda açıyor.

Benim aklımı çelen kısım, koltukta yatarak 4K TV'de rahat rahat oyun oynamak. :D

PS4'ü seçeneklere eklemem sebebim ise PS exclusive oyunlarını oynamak istemem.

Ama elimde zaten bir PC mevcut. Tüm oyunları medium-Ultra ayarlarda açıyor.

Xbox One X ya da PS4 Pro al bahsettiğin ürünlerin ömrü bitti bana göre.

PS4'ü seçeneklere eklemem sebebim ise PS exclusive oyunlarını oynamak istemem.

Ama elimde zaten bir PC mevcut. Tüm oyunları medium-Ultra ayarlarda açıyor.

O zaman 4K olmasa bile yeni nesil olan Series S alın. PS4 bu saatten sonra sıfır alınmaz.

Geri
Yukarı