Playstation 4 Ucuz Oyun Nereden Alınır?

Bunu bilmiyordum. Zaten biraz indirimin zararı olmaz.

Indirim indirimdir. Ne kadar ucuza alabilsek o kadar kârlıyızdır. Teşekkür ederim emeğin, ilgin ve yardımın için. Sayende daha ucuza alma imkanım oldu. İnşallah hiç sıkıntıya düşmezsin, düşsen dahi hemen yardımına koşacak sevenlerin olur.

Indirim indirimdir. Ne kadar ucuza alabilsek o kadar kârlıyızdır. Teşekkür ederim emeğin, ilgin ve yardımın için. Sayende daha ucuza alma imkanım oldu. İnşallah hiç sıkıntıya düşmezsin, düşsen dahi hemen yardımına koşacak sevenlerin olur.
Sağol, yardım edebildiğime sevindim. :) Umarım sıkıntısız bir alışveriş olur. İyi akşamlar.

FarCry Primal PS Store'da indirimde hocam bilginize. 104 yada 114 TL idi yanlış görmediysem. Ben kutulu alacağım diyorsanız ona birşey diyemem.

Letgo.com'dan kutulu 2.el oyun alabilir, elinde ki oyunlari satabilir&takaslayabilirsin. Yada ikinci el urunlerin hizli el degistirdigi donanimhaber, sahibinden, satdostum'dan bakabilirsin.

PSN kardeslik olayinda cok gereksiz bir tavir koydunuz. Benim olan bana ozel diye. Bu gereksiz tutumdan vazgecmediginiz surece ucuz oyun bulmakta zorluk cekeceginize %100 garanti veririm. Daha sonra OYONLOR OKOYOZ TOLO. PSN kardeslik ile oyunlar yari yariya ucuz. Hele hele indirimden oyun kovalamanin ayri bir tadi var.

PS Store üzerinden al. Şuan yaz indirimleri var aklına gelmeyecek her oyun %60 indirimli. FarCry Primal o fiyatsa AC Origins şuan 100 lira PS Store da sen düşün.
GTA V 60
Witcher 3 39
Rainbow Adv. Edt. 60

Bunlar sadece aklımda kalan. Gidip kutuluya okadar para verme bence

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı