PlayStation 4 ve 5 birlikte Ark oynayabilir mi?

pogizm

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, arkadaşımda PS4 var, ben de PS5 almayı düşünüyorum. Önceliğimiz Ark oyununu oynamak ama Ark crossplay mi bir türlü öğrenemedim. Yani kısacası PS4 ile PS5 Ark oynayabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhaba, arkadaşımda PS4 var, ben de PS5 almayı düşünüyorum. Önceliğimiz Ark oyununu oynamak ama Ark crossplay mi bir türlü öğrenemedim. Yani kısacası PS4 ile PS5 Ark oynayabilir mi?

Online ise oynanılır.

Oynar (bence) ama PS5’te Ark var mı ki?

Is Ark cross platform ps5? No, Ark isn't a cross platform for PS5 if you want to play it on PlayStation, Nintendo Switch, or other devices.

Oynar (bence) ama PS5'te Ark var mı ki?

Is Ark cross platform PS5? no, Ark isn't a cross platform for PS5 if you want to play it on PlayStation, Nintendo Switch, or other devices.

Selam bende bu kaynaklardan araştırma yaptım ama PS5 ve PS4 arasındaki durum için bir cevap göremedim sadece Ark'ın PlayStation'da PC Nintendo Xbox gibi platformlarda crossplay olmadığını söylüyor.

Online ise oynanılır.

Evet oyun Online ama bazı oyunlar Online olsa bile PS4 PS5 ile oynayamıyor ondan dolayı sordum :)

Arkadaşlar PlayStation orijinal Discord sunucusunda sordum ve böyle bir cevap aldım Ark oyununu PS4 PS5 beraber oynayabiliyormuş sorularınız varsa gg/ps sunucusuna giderek yardım alabiliyorsunuz iyi akşamlar.

Geri
Yukarı