PlayStation 4'te bir oyunu kaç saat oynadığıma nereden bakabilirim?

PS5 üzerinden bakabiliyorsun hatta arkadaşlarının PS4 de oynadiği oyun sürelerini de görebiliyorsun kendi PS4 de oynadiğin süreleride görebiliyorsun ama PS4 konsolu uzerinden bakılırmı bilmiyorum
PS5 de avatar resmine tıklıyorsun ana ekrandakı oradan oyunlara geliyorsun süreleri görüyorsun bir bak PS4 de var mı diye.

Dosya Ekleri

• IMG_20210725_230230.jpg
    IMG_20210725_230230.jpg
    60,6 KB · Görüntüleme: 1.022
Hala arayanlar varsa PS4 için şöyle bir yol var PS App adlı uygulamayı indirin PS hesabınızı girin orada oynadığınız son üç oyunu kaç saat oynadığınız gösteriyor buradan bulabilirsiniz.

Reis benim PS App'te ki oyun saatleri bozuldu. Oynamama rağmen artmıyor nasıl düzeltirim?

Reis ps appte ki saatler bende artmıyor.Son üç oyunumda başka oyun oynamama rağmen değişmiyor napmam lazım

Reis PS appte ki saatler bende artmıyor. Son üç oyunumda başka oyun oynamama rağmen değişmiyor ne yapmam lazım

PS App adlı uygulama üzerinden hesabınızı girip bakabilirsiniz.

Reis benim PS App'te ki oyun saatleri bozuldu artık oynamama rağmen artmıyor ne yapmam lazım?

Son düzenleme:
Reis benim PS App'te ki oyun saatleri bozuldu. Oynamama rağmen artmıyor nasıl düzeltirim?

Reis ps appte ki saatler bende artmıyor.Son üç oyunumda başka oyun oynamama rağmen değişmiyor napmam lazım

Reis PS appte ki saatler bende artmıyor. Son üç oyunumda başka oyun oynamama rağmen değişmiyor ne yapmam lazım

Reis benim PS App'te ki oyun saatleri bozuldu artık oynamama rağmen artmıyor ne yapmam lazım?
Benimde bozuldu bulabildinmi çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı