PlayStation 4'ü ne kadara satmalıyım?

PS4 ve hesap çok iyi ancak malum çoğu kişi bu oyunları jailbreak atarak veya ortak psn hesap alarak ucuza oynuyor zaten. Yani değeri 7k desem bile adam piyasada satılan 3.5-4k arası olandan alıp kırar vs. oynar. 7k'yı verecek adam ise gider PS5 alır. O yüzden size tavsiyem 5-6k civarına koyun. Baktınız mesaj gelmiyor fiyatı düşürürsünüz.
Hocam bunun konuyla alakası yok ama sizce PS3 Super Slim alınır mı 900 TL
Alınır.

PS4 ve hesap çok iyi ancak malum çoğu kişi bu oyunları jailbreak atarak veya ortak psn hesap alarak ucuza oynuyor zaten. Yani değeri 7k desem bile adam piyasada satılan 3.5-4k arası olandan alıp kırar vs. oynar. 7k'yı verecek adam ise gider PS5 alır. O yüzden size tavsiyem 5-6k civarına koyun. Baktınız mesaj gelmiyor fiyatı düşürürsünüz.

Alınır.
Hocam 500 TL ye oyunsuz Super slim buldum 1,2 kere kullanıldı diyor alınır mı yoks 900 Tl olanı mı alayım ( 900 TL olanda 15 oyun var )

Merhaba dostlar, ps4 slim sahibiyim ve satmayı düşünüyorum. Cihazım 1tb cuh-2216B modeli, yanında birisi magma red olmak üzere iki v1 orijinal kontrolcü, ocak 2023e kadar olan ps plus abonelik ve aşağıya ekleyeceğim oyunları vereceğim. Cihaz çok iyi durumda, çizik yok desem abartmış olmam muhtemelen ayriyetten güvenlik bandrolleri de yerinde, hiç açılmadı içi. Gayet sessiz ve ısınma problemi olmayan bir cihaz. Nasıl bir fiyattan satmalıyım?

Red dead redemption 2 ultimate edition
Grand theft aouto V Premium edition
God of war
The last of us remastered
Uncharted's Nathan drake edition
Forza horizon zero down
Metal gears solid V
The Witcher 3 Game of the year edition
Littke nightmarres complate edition
İnsurgency sandstorm
Ace Combat 7
Resident evil 7 biohazard
Dirt 5
Persona strike 5
Ark survival evolved
Pes 19 (disk)
Fifa 17 (disk)
Just cause 3 xxl edition
Just cause 4
Dying light :the following enchanded edition
Ghost of tsuhima legend
Assault on dragon keep
Deep rock galactic
UFC 4
Team sonic racing
Hood: Outlaws & Legends
Slay the Spire
SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini
5.5K eder min.

Hocam 500 TL ye oyunsuz Super slim buldum 1,2 kere kullanıldı diyor alınır mı yoks 900 Tl olanı mı alayım ( 900 TL olanda 15 oyun var )
Oyun olması sıkıntı değil. PS3 kırmak kadar kolay bir şey yok artık. İstediğiniz oyunu indirebilirsiniz. PS3 alacaksanız görüntü sizin için çok önemli değil herhalde. 500 TL olanı alabilirsiniz.

Hocam bunun konuyla alakası yok ama sizce PS3 Super Slim alınır mı 900 TL
Alınabilir
Isınma sorunu yoksa 500 tllik alınır kırma işlemi kolay ama orjinalse oyun iş değişir

Alınır.
3500 teklif ediyorlar hocam tam çıldırmalık :D En son saldım, o paraya satacağıma köşede kalsın tozlansın. İleride ps5 aldığımda hesabı geçirir cihazı birine hediye ederim.

Geri
Yukarı