PlayStation 5 1016A'da sorun var mı?

YusufBeyT

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, bugün 2. elden 1016a kodlu PlayStation 5 aldım. Aldığım kişi 1016A'nın bir sorunu olmadığını söyledi ama internete baktığımda bir tane forum üyesi 1016A'nın sorunları olduğunu söylemiş. Bende merak edip sormak istiyorum. Bu sürümde dik kullansam bir sorun olur mu? Bir de çok uzun süre açık kalınca bir sorun yaratır mı? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Merhaba, bugün 2. elden 1016a kodlu PlayStation 5 aldım. Aldığım kişi 1016A'nın bir sorunu olmadığını söyledi ama internete baktığımda bir tane forum üyesi 1016A'nın sorunları olduğunu söylemiş. Bende merak edip sormak istiyorum. Bu sürümde dik kullansam bir sorun olur mu? Bir de çok uzun süre açık kalınca bir sorun yaratır mı? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
O dik durmada bozulma olayı hurafe hocam sonradan ortaya çıktı zaten öyle birşey olmadığı.

Açıp bakın varsa iade edersiniz hocam. Öylesine yazanlar da var foruma

O dik durmada bozulma olayı hurafe hocam sonradan ortaya çıktı zaten öyle birşey olmadığı.
Bende tam yan koymak için kalkamıştım. Sorunu yoksa yan yatırmıyorum.

Açıp bakın varsa iade edersiniz hocam. Öylesine yazanlar da var foruma
Açıp bakın derken? Playstation'u açmamı söylüyorsanız, ben öyle bir şey yapmaya kalkarsam kırabilirim. O yüzden farklı anlama yolu yok mu?

Bende tam yan koymak için kalkamıştım. Sorunu yoksa yan yatırmıyorum.

Açıp bakın derken? Playstation'u açmamı söylüyorsanız, ben öyle bir şey yapmaya kalkarsam kırabilirim. O yüzden farklı anlama yolu yok mu?
2. el aldığınız için kutuyla yollamıştır ve sizde kutuyu açmadan buraya yazdığınızı düşünüp kutuyu açıp bakın demiştim.

2. el aldığınız için kutuyla yollamıştır ve sizde kutuyu açmadan buraya yazdığınızı düşünüp kutuyu açıp bakın demiştim.
Playstation'u kurduktan sonra merak edip sorunu var mı diye araştırırken, karşıma sıvı akma sorunu çıktı. Bende onun için konu açtım.

Hiçbir problemi yok kronik. 3,5 senedir kullanıyorum halen ilk günkü gibi performanslı. PS5'in de 10 serisini, eski nesillerde olduğu gibi " ilk seri alınmaz, sorunlu olur" imajında göstermek için birkaç kişi kötüler normaldir aldırış etmeyin onlara PS5 eski nesiller gibi değil çok sorunsuz bir konsol. Siz oynamanıza bakın iyi oyunlar istersen dik kullan istersen günlerce açık bırak bir şey olmaz :)

Geri
Yukarı