Playstation 5 60 FPS desteklemeyen oyunları 60 FPS oynama

Bulut Eker

Decapat
Daha fazla  
Plastation 5 dijital sürüm konsolum var, bugün Uncharted kayıp miras indirdim fakat PS4 oyunu oyunu oynamak istediğimde fazla akıcı olmadığını ve 30 FPS'de oynadığımı fark ettim. YouTube'a yazıp baktığımda ise PS5'ten oynayanların çoğu sesegel vs 60 FPS oynuyor. Bu nasıl oluyor? Sorun benim konsolumdamı yoksa bir şeyleri yanlışmı yapıyorum?

Plastation 5 dijital sürüm konsolum var, bugün Uncharted kayıp miras indirdim fakat PS4 oyunu oyunu oynamak istediğimde fazla akıcı olmadığını ve 30 FPS'de oynadığımı fark ettim. YouTube'a yazıp baktığımda ise PS5'ten oynayanların çoğu sesegel vs 60 FPS oynuyor. Bu nasıl oluyor? Sorun benim konsolumdamı yoksa bir şeyleri yanlışmı yapıyorum?

Hocam kayıp miras oyununumu indirdiniz. Yoksa kayıp miras koleksiyonunumu.

Ps5 sürümünü indirmeniz lazım.

Hocam kayıp miras oyununumu indirdiniz. Yoksa kayıp miras koleksiyonunumu.

Hocam kayıp miras koleksiyonunu indirdim ancak önce kayıp miras direk oyun olarak indi. Oynamak istedim fakat 30 FPS veriyor. YouTube'dan gameplaylerini izledim oynayan herkes 4K 60 FPS'te su gibi oynuyor.

PS5 sürümünü indirmeniz lazım.

Hocam PS5 sürümü yok ancak PS4 versiyonunda oynayanlar nasıl 60 FPS oynuyor?

Hocam kayıp miras koleksiyonunu indirdim ancak önce kayıp miras direk oyun olarak indi. Oynamak istedim fakat 30 FPS veriyor. YouTube'dan gameplaylerini izledim oynayan herkes 4K 60 FPS'te su gibi oynuyor.

Hocam bende aynı şekilde dün indirdim. Ayarlardan görüntüden ayarlıyorsunuz.

Hocam PS5 sürümü yok ancak PS4 versiyonunda oynayanlar nasıl 60 FPS oynuyor?

Hocam koleksiyonun ismi hırsızlar mirası koleksiyonuymuş. O koleksiyonun PS4 sürümü yok hocam.Sadece Ps5 sürümü var

Hocam bende aynı şekilde dün indirdim. Ayarlardan görüntüden ayarlıyorsunuz.

Hocam koleksiyonun ismi hırsızlar mirası koleksiyonuymuş. O koleksiyonun PS4 sürümü yok hocam. Sadece PS5 sürümü var.

Ayarlarda görüntüden nasıl ayarlıyoruz hocam? Oyun içinde ayarlarda görüntü kısmında sadece parlaklık ayarlanabiliyor.

Hocam parlaklığın 3 seçenek altında oluşturma modu diye bir seçenek var oradan seçiyorsunuz.

Hocam hırsızlar mirası koleksiyonundan bahsetmiyor olabilir misiniz?

Hocam bende oluşturma modu adında bir şey yok. Hırsızlar mirası koleksiyonunu satın aldım ben, baska bir şey olamaz diye düsünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı