PlayStation 5 alınmalı mı?

Ben bahsettiğiniz kadar çok oyun oynamıyor olmama rağmen tavsiye ederim. Bu donanımda pc almak oldukça pahalıya gelir

Oynamak istediğim tonlarca oyun var. The Last of Us serisi, Uncharted serisi, Ghost of Tsushima, Death Stranding, Demon's Souls gibi. Para işinde çok sorun yaşamayacağım yani oyunları almada çok sorunum olmayacak. Ama hafta içi günde en fazla 2 saat oynayabilirim, hafta sonu ise günde 3-4 saat civarı oynayabilirim belki daha fazla da olabilir. Oyunları gerçekten oynamak istiyorum. Bana güzel vakit geçirsinler yeter hayatımda muhtemelen başka da konsol almam diye düşünüyorum. Sizce PlayStation 5 alınır mı?

Merhaba;
Saydığınız oyunlardan 3 tanesi için PS5 versiyonu bulunmaktadır.
PS4 oyunlarını PS5 de oynamanızın hiçbir artısı bulunmamaktadır.
PS5 oyunlarını kadıköy gibi yerlerde satan yerler var örneğin;
Ghost of Tsushima director's Cut 500 liraya satıyorlar sen alıp hemen hızlıca bitirip 450 liraya geri satabilirsin.
Dijital taraftan satın alma kısmına gelirsek. Orası çok pahalı oluyor aynı oyun 699 lira.
Anladığım kadarı ile çok fazla oyun oynamıyorsunuz aldığınız oyun elinizde 2-3 ay kalırsa 500 liraya aldığınız oyunu en kötü 350 liraya geri satarsınız.

Benim size tavsiyem PS5 alıp benim gibi kütüphanesinde 320 tane oyunu bulunan birisi ile arkadaşlık yapmanız.

Geri
Yukarı