PlayStation 5 GTA 6'yı kaldırır mı?

Zaten ilk olarak son nesil konsollara çıkacak. Doğal olarak oynatır.

Arkadaşlar şimdi PS5 alacağım da aklım karıştı. GTA 6'yı PS5 kaldırır mı veya kaldırsa da güzel gözükür mü?
PS5 ve XSX kaldırmayacaksa hangi konsol kaldıracak dostum? Zaten GTA 6 ilk önce konsollara(ps5,xbox series x/s) geliyor yani kaldırır merak etme.

Konsol bilgisayar gibi değil ki kaldırmasın. Zaten şu an konsola özel geliştirildiği için oyunu açmaması gibi bir olasılık mümkün değil. Ancak 30 FPS çalışırsa çok komik olur. 2025 yılında 30 FPS oyun oynamak büyük saçmalık.

Hiç konsol denedin mi bilmiyorum ama konsoldaki 30 fps pc'de ki 30 fps değil haberin olsun. 1080p 60 fps- 2k 60 fps- 4k 30 fps kaldırır ps5.
Evet hocam ancak sorun şu 7 saat 60 fps gow sonrası grafiğe geçtim afalladım bi rdr2 başlasam göz alışırda. 4K-30FPS keyfide ayrı sinematik gibi

Tahminen GTA 6 2016 yılında yapılmaya başlanmış olsa PS5 donanım bilgilerini 2017-18 yılında vermiş olsa yaklaşık 7-8 yıllık çalışma var ki adamlar PS4 cihazına sabit 30FPS ( kasabada hafif drop vardı slimde) yaptılar. PS5 için güzel şeyler yaparlar. PS5 Pro çıkar mı bilemeyiz 4K-8k 120FPS tartışılır şahsen PS5 cihazında 4K-30 ve 1440-60 ( hadi oyun çok güçlü 1080-60 yap) bekliyorum.

Son düzenleme:
Oyun Xbox Series S konsolunada çıkacak PS5 bile 30 FPS ise XSS de o zaman 10 FPS.

Bak dün ben bu fikri ortaya attıktan sonra akşam Enis Kirazoğlu'da böyle olabileceğini söyledi. Artık bilemem Series S 10FPS mi oynatır 5FPS mi? Çıkınca görürüz.

Yeni konular

Geri
Yukarı