PlayStation 5 için alınacak vergiler

449 Dolar olduğu kesin bilgi mi, nereden öğrenilmiş? Kaynak yoksa ben daha pahalı olacağını düşünüyorum. Bir de geçen gün gündeme gelen 599 Poundluk fiyat sızdırması da var, gerçek olma ihtimali olabilir.
Evet amazon’da görsel olarak koyulması sonucu ortaya çıktı.
Ama bizim yollarımız, köprülerimiz var. Avrupa bizi kıskanıyor.
Böyle söyleyince ağlayasım geliyor cidden böyle düşünen büyüklerimiz olduğuna inanamıyorum. Akıl tutulması.

Böyle söyleyince ağlayasım geliyor cidden böyle düşünen büyüklerimiz olduğuna inanamıyorum. Akıl tutulması.
Eğer doğruysa ve 1 poundun 8 buçuk lira civarı ettiğini hesaba katarsak durum felaket olur. Exclusive oyunları da olmasa bu fiyatla ne kadar makul bir seçenek olur bilemeyeceğim. Sony'nin oyunlara gözü gibi bakması lazım.

Keşke düşünmekle kalsalar. Adamlar böyle olduğuna inanıyorlar resmen. Bilmiyorlar ki avrupa'da bir işsiz işsizlik maaşı ile Türkiye'de iki hafta beş yıldızlı otelde her şey dahil tatil yapabilir. :D

Keşke düşünmekle kalsalar. Adamlar böyle olduğuna inanıyorlar resmen. Bilmiyorlar ki avrupa'da bir işsiz işsizlik maaşı ile Türkiye'de iki hafta beş yıldızlı otelde her şey dahil tatil yapabilir. :D
Maalesef ki dediklerin çok doğru. Ama ben 20 yaşında birisi olarak bizim nesilimize güveniyorum, sen ben gibi insanlar bunların farkında olduğu sürece değişir her şey Allahın izniyle. Yeni nesil gümbür gümbür geliyor babakooo 😂

Yeni konular

Geri
Yukarı