PlayStation 5 için PS Plus extra mı Deluxe mü?

Toran

Hectopat
PlayStation 5 aldım.
Malum PS Plus olmadan çok bir albenisi olmuyor.
PS Plus alacağım fakat extra ve Deluxe paketleri arasında kaldım. Deluxe'ün Extra'ya nazaran fiyat farkına değecek bir artısı var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Delux paket daha 2 gün önce bitti benim klasikler kütüphanesinden sadece oynadığım God of War oldu aralarında aylık olarak çok fark yok merak ediyorsan bir ay Delux al istediğin oyunları 1 ayda bitirirsin zaten sonra extraya geçersin.

Delux paket daha 2 gün önce bitti benim klasikler kütüphanesinden sadece oynadığım God of War oldu aralarında aylık olarak çok fark yok merak ediyorsan bir ay Delux al istediğin oyunları 1 ayda bitirirsin zaten sonra extraya geçersin.

Hocam 2740 liradan 1835 liraya düşmüş şekilde teklif verdi Sony. Bu yüzden deneme olarak alamam.

IMG_20240208_123405.jpg

Şöyle bir indirimli teklif verdi 12 Şubat'a kadar.
Şu haliyle Extra daha mantıklı o halde?

Eğer klasik oyunlara meraklı biriysen kesinlikle Deluxe paketi almalısın.

Hocam açıkçası yeni oyunlara daha çok meraklıyım. Eskiden PS'de sadece pes oynardım. Son zamanlarda PS'ye özel üretilen oyunların kalitesini görünce PS almak istedim.

Deluxe’te fiyat farkına değecek kadar klasik içerik olduğunu düşünmüyorum. Extra tercihimdir.

Şu anda bana gelen teklifte fiyat farkı iyice uçuk. O zaman Extra sanırım

Bence yok dostum, ben şahsen extra paketini aldım. Deluxe paketi içerisinde bazı oyunların deneme sürümleri ve Klasikler oyun kataloğu mevcut.

Deneme sürümleriyle pek işim olacağını sanmam açıkçası. Klasik oyunlar ne acaba?

Hocam 2740 liradan 1835 liraya düşmüş şekilde teklif verdi Sony. Bu yüzden deneme olarak alamam.

Eki Görüntüle 2110426
Şöyle bir indirimli teklif verdi 12 Şubat'a kadar.
Şu haliyle Extra daha mantıklı o halde?

Hocam açıkçası yeni oyunlara daha çok meraklıyım. Eskiden PS'de sadece pes oynardım. Son zamanlarda PS'ye özel üretilen oyunların kalitesini görünce PS almak istedim.

Şu anda bana gelen teklifte fiyat farkı iyice uçuk. O zaman Extra sanırım

Deneme sürümleriyle pek işim olacağını sanmam açıkçası. Klasik oyunlar ne acaba?
Bu linke tıklayıp en asagi inin, deluxe özel oyunları orada. Ben değmez diyorum ancak son karar sizindir. Klasikler kataloğuna bakacaksınız.

Bu linke tıklayıp en asagi inin, deluxe özel oyunları orada. Ben değmez diyorum ancak son karar sizindir. Klasikler kataloğuna bakacaksınız.

-edit-
Kontrol ediyorum hocam.
Teşekkür ederim.

-edit-
Hocam çok fazla gereksiz oyun var. Kontrol etmek o kadar zor ki.
Bildiğiniz göze çarpan işte bunun için Deluxe paket alınabilir diyebileceğiniz oyun var mı?

Son düzenleme:
-edit-
Kontrol ediyorum hocam.
Teşekkür ederim.

-edit-
Hocam çok fazla gereksiz oyun var. Kontrol etmek o kadar zor ki.
Bildiğiniz göze çarpan işte bunun için Deluxe paket alınabilir diyebileceğiniz oyun var mı?
O konuda pek yorum yapamam hocam, PS1, PS2 oyunları ağırlıklı bir liste deluxe katalogu. Batman bioshock serisi var en bilinen ancak extrada var mı bilmiyorum. Devil May Cry serisini tavsiye ederim. Liste harbiden dolu dolu ama çoğu hakkında bilgim yok. Eski oyunlar bayağı.

O konuda pek yorum yapamam hocam, PS1, PS2 oyunları ağırlıklı bir liste deluxe katalogu. Batman bioshock serisi var en bilinen ancak extrada var mı bilmiyorum. Devil May Cry serisini tavsiye ederim. Liste harbiden dolu dolu ama çoğu hakkında bilgim yok. Eski oyunlar bayağı.

Extra aldım fakat The Last of Us yok.
The Last of Us için Deluxe alıyorum şu anda :)
Oyun aslında 84 lira ama bunun gibi sürprizlerle karşılaşmamak için 300 TL daha verdim.
Yoksa Extra her halükarda daha mantıklı.
Herkese yardımları için teşekkür ederim..

Yeni konular

Geri
Yukarı