PS Plus extra vs Deluxe

muho1996

Picopat
Daha fazla  
PS Plus Deluxe'ya da extra içeriği hakkında bilgi verir misiniz? Üyelik alınca kaç tane hangi oyunlar gelir? Oyunlar sınırsız süre ile mi veriliyor ve eski mi yeni mi? PlayStation 5 alınca oyun satın alma açısından güzelce avantaj sağlıyor mu?
Detaylı bilgi verebilir misiniz?

Oyunlar sınırsız süre ile mi veriliyor ve eski mi yeni mi?
Belli süresi var ama uzun süre kalıyor.

PlayStation 5 alınca oyun satın alma açısından güzelce avantaj sağlıyor mu?
Çok işe yarıyor, plus olmasa oyun oynamak çok pahalı oluyor.

PS Plus Deluxe'ya da extra içeriği hakkında bilgi verir misiniz?
Ben deluxe kullanıyorum extra ile bir farkı var mı bilmem, deluxe hakkında sorun var ise sorabilirsin.

İkisi arasındaki tek fark Deluxe'te oyun deneme sürümleri ve eski oyunlardan oluşan klasikler kataloğu mevcut. Diğer her şey Extra'da mevcut. Onun haricinde her ay 3 tane aylık oyun veriliyor ve bunlar aboneliğiniz devam ettiği sürece istediğin zaman oynayabilirsin. Bir de oyun kataloğu var oyunların hepsi de orada bulunuyor. Oyun kataloğunada her ay birkaç tane oyun ekleniyor. Her ay olmasa da bazen birkaç tane oyun çıkarılıyor. Eski oyunları oynamayacaksan extra yeterli olur. PS5 için çok güzel avantaj.

Deluxe paketin artısı klasikler kataloğuna erişilmesi fakat bizim ülkemizde Sony bulut sistemi aktif olmadığı için bu katalogdaki PS3 veya daha eski oyunları oynayamazsınız.

Bizim ülkemizde Deluxe paketin tek özelliği Remastered ve Remake oyunları oynayabiliyor olmanız. Onun dışında dediğim gibi PS3 ve eski oyunlarına bu katalog ile erişemezsiniz.

PS Plus Deluxe'ya da extra içeriği hakkında bilgi verir misiniz? Üyelik alınca kaç tane hangi oyunlar gelir? Oyunlar sınırsız süre ile mi veriliyor ve eski mi yeni mi?
Her ay 3 veya 4 oyun veriyor. Bunlar kütüphanenize ekleniyor ve kalıcı oluyor ama oynamak için abonelik gerekiyor.

Aboneliğin kütüphanesinde bulunan oyunlar ise ne zaman kalkacağı belli değil. Aboneliğiniz boyunca oynayabilirsiniz fakat kütüphaneden kalkınca ulaşamazsınız.

Oyunlara buradan bakabilirsiniz:

Belli süresi var ama uzun süre kalıyor.

Çok işe yarıyor, Plus olmasa oyun oynamak çok pahalı oluyor.

Ben Deluxe kullanıyorum extra ile bir farkı var mı bilmem, Deluxe hakkında sorun var ise sorabilirsin.

En.

İkisi arasındaki tek fark Deluxe'te oyun deneme sürümleri ve eski oyunlardan oluşan klasikler kataloğu mevcut. Diğer her şey Extra'da mevcut. Onun haricinde her ay 3 tane aylık oyun veriliyor ve bunlar aboneliğiniz devam ettiği sürece istediğin zaman oynayabilirsin. Bir de oyun kataloğu var oyunların hepsi de orada bulunuyor. Oyun kataloğunada her ay birkaç tane oyun ekleniyor. Her ay olmasa da bazen birkaç tane oyun çıkarılıyor. Eski oyunları oynamayacaksan extra yeterli olur. PS5 için çok güzel avantaj.

Arada eski oyunlar da oynanabilir. Ama oyunlar sınırsız kalmıyor değil mi?

Arada eski oyunlar da oynanabilir. Ama oyunlar sınırsız kalmıyor değil mi?
Değişiyor.Genelde oyun kataloğuna eklendikten sonra birkaç ay duruyor.Ama her ay 3 tane ayrı olarak verilen aylık oyunlar hep sende kalıyor.Onlarıda oynamak için aboneliğin olması lazım.

Değişiyor. Genelde oyun kataloğuna eklendikten sonra birkaç ay duruyor. Ama her ay 3 tane ayrı olarak verilen aylık oyunlar hep sende kalıyor. Onları da oynamak için aboneliğin olması lazım.

Yani tüm oyunları abonelik süresince oynuyoruz yanlış anlamadım değil mi? Hiçbir oyun tamamen senin olmuyor yani.

Geri
Yukarı