PlayStation 5 için TV mi monitör mü?

berat_ozkn0

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Hepinize öncelikle hemen soruma giriyorum, ben şimdi PS5 alacağım ama bunu nereye kurmalıyım, bılmıyorum. Şimdi evde monitörüm var 240Hz 27", PS'yi burada mı kullanmalıyım yoksa TV de mi? TV'nin modelini bılmıyorum fakat ortalama bir televizyon. PS de daha rahat oyunlar oynayacağım için hikayeli AAA tarzı monitor mu yoksa TV mi emin olamadım. Bir de TV'yi geliştirip orada oynama fikri de var TV önerirsiniz de çok makbule geçer, şimdiden hepinize teşekkürler. 🙏

Son düzenleyen: Moderatör:
120 FPS alabiliyorsan monitör daha keyifli olabilir tercih meselesi bazıları büyük ekranda oynamayı seviyor.

Tv'de input lag yüksekse rekabetçi oyunları monitörden oynamalısın. Diğer oyunlarda da rahatlık açısından ortalama bir TV bile olsa TV tercih edilebilir. İkisinde de aynı rahatlığı alıyorsan o zaman monitörden de oynayabilirsin.

Arkadaşlar merhaba. Hepinize öncelikle hemen soruma giriyorum, ben şimdi PS5 alacağım ama bunu nereye kurmalıyım, bılmıyorum. Şimdi evde monitörüm var 240Hz 27", PS'yi burada mı kullanmalıyım yoksa TV de mi? TV'nin modelini bılmıyorum fakat ortalama bir televizyon. PS de daha rahat oyunlar oynayacağım için hikayeli AAA tarzı monitor mu yoksa TV mi emin olamadım. Bir de TV'yi geliştirip orada oynama fikri de var TV önerirsiniz de çok makbule geçer, şimdiden hepinize teşekkürler. 🙏

Hocam hikayeli oyunlar kendi zevkime göre TV'de daha keyifli gidiyor. Tabii burada @Manolty hocamın da dediği gibi input lag değerini bir öğrenin. Kendimin de kullanmış olduğum TCL C645 modelini öneririm fiyat performans denebilir. PS5 için ideal bir TV hakkını veriyor. Bütçe belirtmediğiniz için öylesine söylüyorum TV önerisi açarsanız şayet daha detaylı öneriler gelecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı