PlayStation 5 oyun yükleme

Daha fazla  
Sistemim yeni geldi kurulumu yaptım 2 tane de cd vermişler ancak oyunlar çok pahalı ve başka oyunum yok. FIFA 24 olmasa da 2021-2022 vs. yukleyemez miyim? Tek çare mağazadan alıp oynamak mı?

Ps plusa 6 eylülden sonra zam gelecek 1 veya 2 yıllık almalısın aşağıda oyunlar var ama essential paketini alma çünkü içinde oyun katoloğu yok ya extra al yada deluxe al ama 1 veya 2 yıllık al zam gelecek.

1 yıllık extra-400 TL
1 yıllık Deluxe-460 TL

Rica ederim ne demek hayırlı olsun :) unutmayın 6 eylülden sonra zamlanacak 6 eylülden önce alın ps plus'ı iyi oyunlar :)
Sağolun hocam.

Hocam Plus'taki oyunlarda istediğim çoğu oyun yok. Bana bir tek FIFA veya eFootball tarzı oyun olsa yeterli. Onun dışındaki oyunlar çok da önemli değil. Ama ikisini de göremedim Plustaki oyunlarda.

Hocam Plus'taki oyunlarda istediğim çoğu oyun yok. Bana bir tek FIFA veya eFootball tarzı oyun olsa yeterli. Onun dışındaki oyunlar çok da önemli değil. Ama ikisini de göremedim Plustaki oyunlarda.
Evet fifa felan yok maalesef ama indirim olduğu zaman fifa 23 200 TL'ye düşüyor o zaman alabilirsiniz ve eFootball'da ücretsiz heralde biliyorsunuzdur :)

Yeni konular

Geri
Yukarı