PlayStation 5 Oyun Duyurusu

Oyun değil, konsol duyurusu yok mu?
Fast & Furious Crossroads var, gerçi bu tüm platformlara çıkacak.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ghost of Tsushima oyunundan yeni bir video paylaşıldı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Anlaşılamadım herhalde 😂 Yeni Xbox duyurusu tanıtıldı. PS5 tanıtılmadı mı? Onu soruyorum.
Ciddi derecede anlaşamadık sahiden. :D ("PS4 fragmanı yok mu?" yazmışın sanırım PS5 yazacaktın orada)

Benim takip ettiğim kadarıyla ortalıkta PS5 yoktu.

Ciddi derecede anlaşamadık sahiden. :D ("PS4 fragmanı yok mu?" yazmışın sanırım PS5 yazacaktın orada)

Benim takip ettiğim kadarıyla ortalıkta PS5 yoktu.
Evet şimdi baktım mesaja tekrar. Sanırım telefon kendi düzeltti. Ben de göremedim hiçbir yerde. Sadece bu oyunun duyurusu var.

PC varken konsol’dan nasıl zevk alınıyor anlamıyorum. Aynı kol bilgisayara da takılıyor artık. Ayrıca Bilgisayarın görüntü kalitesi daha iyi ve akıcı.
Bende de tam tersi. Aşağı yukarı 2-3 yıl PC'de oynadım. Geçen yıl, Ekim'de PS4 aldım PC bozulduktan sonra. PS4'teki kalite ve rahatlığı daha önce PC'de bulamamıştım.

uzun yıllar pc kullanıcısıydım, askerden önce satmak durumunda kaldım gayette yeterli bir sistemli ileriye dönük eklemelerle daha uzun yıllar götürebilecek bir sistemdi, SSD ekran kartı ve ram yükseltmesiyle bile uzun zamanlarımı rahatlıkla idare ederdi fakat satıldı işte :D artık ps4 prom var işin özü keyif alıyorum oynarken ya kasar mı eder mi derdim yok tek aklıma takılan soru işareti yapan soru şu tam ps5 in çıkmasına yakın bir tarihte aldım 2019 temmuz sonu gibi aldım. Ps5 alamam muhtemelen pahalı gelecektir, PC dizmeye kalksam oda ayrı ps5 ten sonra taş çatlasa 5 10 oyun çıksa hepsi benim tarzım olmasa 4 5 ini oynasam o oyunlar bittikten sonra ne olacak onu düşünüyorum...

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı