PlayStation 5 ve Xbox Series X Karşılaştırması

Ya Xbox özel oyun yapmıyor sıkıntı orada. Konsolu alan adam oyuna bakar donanıma değil. Üç beş daha iyi grafik göreceğim diye Last of Us, God of War, Horizon Zero dawn oyunları ve gelecek daha bir sürü oyunu niye kaçırayım ki? Konsolun esprisi bana göre özel oyundur. Xbox istediği kadar çıkıp benim konsolun gücü şöyle böyle yok Ps'dan iki kat güçlü bilmem ne desin. Sen oraya bir özel oyun yap ki konsolu alsın. Xbox özel oyun yapması lazım ama bildiğim kadarıyla adamlar yapmayacak. Yapmadığı sürece de PS altında ezilmeye devam eder.

Kesinlikle katılıyorum. Eğer konami ile ilgili söylentiler doğru çıkarsa Xbox sıfır şans ile devam eder. Böyle bir şey olursa PS 5'i aldırır bana.

Babacım her şey oyun değil bu eski bir PC'ye yeni bir oyunu açmak gibi oyun sana zevki verir fakat o oyunun grafiğidir odur şudur için alırsın 400 TL verdiğin oyunu bir de kasmasını istemezsin değil mi ayrıca Microsoft artık exclusive oyunlar getiriyor daha iyi exclusive benim için gereklimi fark etmez PC ve konsola çıksın gene alınır neden sadece 1 konsola özel olsunki?

Yeni konular

Geri
Yukarı