PlayStation 5 vs PC

Ben şuan da 10. Sınıf öğrencisiyim. Benim asıl fikrim şuanda PS5 alıp üniversiteye geçince satıp, üst düzey bir laptop almak. PS ya da PC hangisini alırsam 2-3 yıl sonra daha kârlı satabilirim?

Demeyin öyle hocam. Cyberpunk 2077 birinde 250 ₺ diğerinde 470 ₺.

Gündelik işlerimi görebileceğim bir laptopum var.

Hangi oyunları oynamak istediğinize bağlı.
God of War'sız yapamam diyorsanız PS5 alın.
Benim oyum her zaman PC'den yana.
Daha rahat ve kolay bir kullanımı var.

Eğer açlığınız oyun içinse kesinlikle PS5 alın. God of War, Uncharted, Last of Us vb. gibi serileri kesinlikle denemenizi öneririm. Tabi burada bütçe önemli. Türkiye'den alacak olsanız herkes PC der ama çok uyguna alabiliyorsunuz. Bu nedenle PS5'i tercih etmeniz çok mantıklı.

PS5'i TR'den alacak olsaydın 10 kere bilgisayar al derdim ama o kadar ucuza konsolu alabiliyorsan konsol al.
Normalde 400 CHF ama Tax Free ile 370 CHF’ye geliyor. O da yaklaşık 3.200 ₺ yapıyor.
Eğer açlığınız oyun içinse kesinlikle PS5 alın. God of War, Uncharted, Last of Us vb. gibi serileri kesinlikle denemenizi öneririm. Tabi burada bütçe önemli. Türkiye'den alacak olsanız herkes PC der ama çok uyguna alabiliyorsunuz. Bu nedenle PS5'i tercih etmeniz çok mantıklı.
Bildiğiniz üzere geriye uyumluluk var. PS4 oyunlarını cihazda çalıştırabiliyorum. Bu sebeple PS4 oyunlarına ucuza erişebiliyorum.

Benim Rx470'im bile cyberpunk kaldırcak durumda çıkmasından 4 yıl geçmesine bile.En az 7 yılı var
o pc'nin. Ben pc derdim.
PS exclusive oyunlarına hayranlığınız varsa başka.

Hangi oyunları oynamak istediğinize bağlı.
God of War'sız yapamam diyorsanız PS5 alın.
Benim oyum her zaman PC'den yana.
Daha rahat ve kolay bir kullanımı var.
9.000 küsür ₺’ye bir sistem alacak olsam oynayacağım oyun CSGO tarzı oyunlar olacaktır. Bunun içinde öyle sisteme gerek olmadığını düşünüyorum ama konsolda bir çok oyun var ve ben daha hiçbirine bakmadım. Bu yüzden biraz daha sıcak bakıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı