PlayStation 5 vs. Xbox Series S vs. Series X

Digital iyi bir şey, hem disk okuyucu boş yer kaplamıyor hem daha ucuz oluyor. Ancak mesela diskli oyun gelirse elinize veya Bluray disk gelirse, okutamıyorsunuz.

Series S aralarında en güçsüzü, ancak en ucuzu. Ucuza yüksek yenileme hızında oyun imkanı sunuyor, ek olarak Game Pass avantajı var.

Series X ise aralarında en güçlüsü, PS5 ile aynı fiyata daha güçlü ve Game Pass avantajı olan bir konsol. Ancak PS5 exclusivelerini kaçırıyorsunuz.

PS5 ise Series X'ten bir tık daha güçsüz, ancak Series S'e kıyasla çok daha güçlü. Bildiğimiz PS5 o zaten =)

PS5'in hem digital hem full versiyonu var. Xbox Series X sadece diskli, Series S ise sadece digital.
Elinde diskli oyun varsa S de hiçbir şekilde çalışmaz mı

@RtxPolat Single modunda hikaye olması lazım, botu var mı yok mu bilmiyorum.

1 ayı 29.99TL.

Benim önerim size Xbox Game Pass Ultimate almanız, hem Game Pass oluyor, hem ekstra kampanyalar oluyor, hem Live Gold oluyor. Tam bir paket yani.

@RtxPolat Single modunda hikaye olması lazım, botu var mı yok mu bilmiyorum.

1 ayı 29.99TL.

Benim önerim size Xbox Game Pass Ultimate almanız, hem Game Pass oluyor, hem ekstra kampanyalar oluyor, hem Live Gold oluyor. Tam bir paket yani.
E zaten sadece pass 30₺ pass alınca Gold bedava mı oluyor

GamePass GamePass diye bahsediliyor etrafta. Oyunlar ucuza geliyormuş. Gelen oyunlara bir bakın derim.

PsPlus ile ayda 2 oyun gelecek, Ayrıca PsCollection'daki oyunlar baya idare edecektir.

Bunların üstüne, iki konsolda da ücretsiz acayip oyunlar var. Apex, Warzone vs.

Son olarak, bu cihazlar pahalı cihazlar. Oyunlarıda pahalı. Elbet oyunlara para ödeyeceksiniz. Bunun kaçarı yok. Buradaki ne PS fanboylarının ne de Xbox fanboylarının oyunlarına gelmeyin. Birkaç gün araştırın. Kendiniz karar verin. Buradan sadece araştırmanız gereken şeyleri öğrenmenizi tavsiye ederim.

Geri
Yukarı