İnceleme Playstation 5 VS Xbox Series S,X

PC oyuncusu olarak PS'da God of War, Spider-Man ve Bloodborne hariç kalan oyunları sevemedim. Bu durumun biraz abartıldığını hissediyorum.

Xbox tarafında ki oyunların çeşitliliği biraz daha ilgimi çekiyor. Ancak Xbox tarafının da temel eksikliği biraz sinematik kasılmış güzel hikayeli bir oyunu yok. Game Pass biraz da olsa bu eksiği kapatabilse de Xbox'un yeni IP'lere ihtiyacı var. Activision güzel alımdı ama yeterli gelmeyebilir. Square Enix'in gibi markaların son zamanlarda ki patlayışları da malum. Piyasa yeni markalar veya yeni oyun türleri gerekiyor. Her şey kendini tekrar eder halde.

Ben de yok fakir olduğum için ama bilgisayardan korsan oynuyorum. Daha çok popüler olan oyunları; Mario Serisi, Pokemon Serisi, Zelda serisi, Xenoblade serisi gibi...

Hocam nasıl yapıyorsunuz

Emulatörle yapıyoruz kanka. Ama ben emulatörle oynamam. Bende konsolu var. SNES bile var bende.

PC oyuncusu olarak PS'da God of War, Spider-Man ve Bloodborne hariç kalan oyunları sevemedim. Bu durumun biraz abartıldığını hissediyorum.
Doğru ama PS böyle kaliteli güzel oyunlar barındırıyor.

Şahsen TLOU, Uncharted falan ıyy oyunlar benim için. Kalanların bir çoğu da PC'de mevcut.

Hocam nasıl yapıyorsunuz
Emulatorler var. İki şekilde çalışıyor bir yasal diğeri korsan.

Doğru ama PS böyle kaliteli güzel oyunlar barındırıyor.

Şahsen TLOU, Uncharted falan ıyy oyunlar benim için. Kalanların birçoğu da PC'de mevcut.

Doğru da sırf 2-3 farklı oyun içinde konsol almazsın ya. Bırak eksik kalsın. Sanki herkes her oyunu oynayabiliyor.

Doğru da sırf 2-3 farklı oyun içinde konsol almazsın ya. Bırak eksik kalsın. Sanki herkes her oyunu oynayabiliyor.
2-3 oyun değil bir sürü oyun.
Mario'nun bir sürü oyunu var, çok güzle.

Zelda'nın bir sürü oyunu var çok güzel,

Xenoblade, Monster Hunter, Bayonetta, daha neler neler var.

Bir de bunları elde oynayabiliyorsun yada TV'ye monitöre bağlayabiliyorsun.

Tabi Steam Deck alarak, bir sürü platformu emülator edip çok güzel oynuyabiliyorsun .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…