PlayStation 5 yeni versiyonu çıkar mı?

PlayStation 5 aşırı büyük gerçekten, Xbox Series X nerede PlayStation 5 nerede? Güç olarak da Xbox daha iyi, PlayStation'ın tek avantajı exclusive oyunlar... Slim kasada, normalinden 2-3 yıl sonra çıkar.

Bende aynı şekilde düşünüyorum ama ayda 30 lira vereceğime indirim kovalar. Geçmiş dönem oyunlarını oynar zaman geçiririm. Xbox'ın geri desteği zaten pek tatmin edici değil mesela (WWE13') desteği yokmuş falan falan PS daha öne çıkıyor bu açıdan.

@Spectre1 kardeşim derdin nedir başka konuya geçiyorum her şeye kahkaha atıyorsun.
Soru ya gelecek olursak Sony'nin işi belli olmaz hemende çıkartabilir sornada yani yaklaşık 2-5 yıl.

Ya elimden çıkarmak istediğim zaman milletin "hahaha şuna bak kamyon kasa PS satıyor hem de şu paraya" demesinden korkuyorum.

Sürekli fiyatlar artma yönünde haberiniz olsun.

Bir nebzeye kadar kaldırabilirim gibi. Sene sonuna kadar elime geçen para miktarı, döviz kuru tarafından ezilirse 15 FPS 600P GTA'ya devam ederim gibi duruyor.

Malumunuz PS5 çok fazla abartı büyük. Sorum şudur yeni bir ince PlayStation 5 çıkar mı(PS4 Slim gibi ara kat). Gelecek yaz almayı planladığım konsol üzerinden yeni ince ve şık bir konsol çıkarsa çok üzülürüm hem yeni modeli kaçırdığımdan hem de 2. el pazarı çok düşer gibi geliyor. Sizce ne olur bu konunun malumatı?

Çıkacaktır ama yaklaşık 2-4 sene aralığında ama ben direkmen alın derim. Kur değerleri artıyor. Zaten Slim gibi bir şey çıkacağı zaman çok pahalı olur. Oyunları da olabilecek en erken zamanda alın.

Param PS5 en kötü PS5 Disk'siz versiyonunu alabiliyorum. Ama onun da üstüne bir şey almam imkansıza yakın. 1.5 sene sonra çıkan konsola göre dezavantajlı konuma düşer miyim? 2.elde veya oyunlar açısından.
Düşmezsiniz, Slim olanlar performans açısından biraz daha kısıtlı cihazlar.

Param PS5 en kötü PS5 Disk'siz versiyonunu alabiliyorum. Ama onun da üstüne bir şey almam imkansıza yakın. 1.5 sene sonra çıkan konsola göre dezavantajlı konuma düşer miyim? 2.elde veya oyunlar açısından.
Hocam eğer sıfır - 2. el oyun arasındaki fiyat farkı, diskli ve disksiz versiyon arasındaki farktan daha cazip geliyorsa diskli versiyon alın. Şuan 2. el al-sat ile RDR2 bile bedava oynanabilir durumda.

Wikipedia yaya baktığında Sony tarafından üretilen bütün konsolların Slim versiyonu hatta Slim'inde süper Slim versiyonu çıkarılmış. Şüphesiz PS5 içinde Slim versiyon gelir.
Ayrıca ilk çıkan fat kasa PlayStation'lar kronik sorunlu olur Slim versiyonlarda bu sorunlar giderilir. slimler daha stabil ve güncellenmiş cihazlardır.

Geri
Yukarı