PlayStation 5'ten garip ses gelmeye başladı

CaertoX

Hectopat
Yer
Antalya,Kepez
Daha fazla  
Daha 1 haftalık bile olmayan PS5'ten garip sesler geliyor. Videoyu buraya koymayı başaramadığım ve internette de bulamadığım için buraya koyamam. Ama örnek vermek gerekirse sanki fan daha sesli çalışıyormuş ve bir şeye takılıyormuş gibi gerçekten rahatsız edici derecede sesler geliyor. Ama konsol normal şekilde çalışmaya devam ediyor. Ayrıca konsolun bozulduğunu belirten kırmızı ışıklar da yanmadı. Bu sesler menüdeyken konsolu açtığımda başlıyor ve oyun açtığımda daha da artıyor. Ancak garip olanı ise bu sesler tam da dün ben kontrolcüyü yere düşürdüğümde başladı. Bu ikisinin arasında nasıl bir bağlantı olduğunu bulamadım. Cihazın Sony garantisi var.

Önceden olmuyordu bir anda olmaya başladı. Sonsuza kadar böyle mi kullanacağım? Uçak gibi ses çıkarıyor kendisi.

Önceden olmuyordu derken cihazı ne zaman aldın? FIFA 23 gibi yeni ve ağır oyunlarda ses artar. Eğer daha önce PS4 oyunları oynadıysan onda sessiz olması normaldir. Fanın devri durup dururken artmaz eğer öyle olduysa cihazı bir sıfırlamanı tavsiye ederim.

Önceden olmuyordu derken cihazı ne zaman aldın? FIFA 23 gibi yeni ve ağır oyunlarda ses artar. Eğer daha önce PS4 oyunları oynadıysan onda sessiz olması normaldir. Fanın devri durup dururken artmaz eğer öyle olduysa cihazı bir sıfırlamanı tavsiye ederim.
6 gün önce aldım.PS4 God of War da var.Onda da sesi gayet yüksek zaten menüdeyken bile çıkıyor ses.

Kapağını açtım herhangi birşey göremedim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı