PlayStation App üzerinden oyun alınırsa PS4 mü yoksa PS5 versiyonu mu gelir?

emir2312

Centipat
Daha fazla  
Şu anda ara tatil için köyde olduğumdan dolayı PlayStation 4 üme erişim sağlayamıyorum. PlayStation App üzerinden oyunları almak istiyorum ama otomatik olarak PlayStation 4 mü yoksa PlayStation 5 versiyonumu alınır ondan emin olamıyorum. Bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim
(Alacağım oyunlar: Witcher 3, Metro Exodus, Winters expention Pass)

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu anda ara tatil için köyde olduğumdan dolayı PlayStation 4 üme erişim sağlayamıyorum. PlayStation App üzerinden oyunları almak istiyorum ama otomatik olarak PlayStation 4 mü yoksa PlayStation 5 versiyonumu alınır ondan emin olamıyorum. Bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim
(Alacağım oyunlar: Witcher 3, Metro Exodus, Winters expention Pass)
Seçebiliyosun galiba 4 veya 5 sürümünü

Alırken sürüm seçebiliyorsun ama bahsettiğin alacağın oyunlarda bu ayrım yok. Yani witcher 3 aldığında hem ps4 hem ps5 sürümünü almış oluyorsun. Metro da aynı şekilde. Ayrıca metro exodus gold edition şu an da %80 indirimde görünüyor.

Şu anda ara tatil için köyde olduğumdan dolayı PlayStation 4 üme erişim sağlayamıyorum. PlayStation App üzerinden oyunları almak istiyorum ama otomatik olarak PlayStation 4 mü yoksa PlayStation 5 versiyonumu alınır ondan emin olamıyorum. Bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim.
(Alacağım oyunlar: Witcher 3, Metro Exodus, winters expention Pass)
Hocam oyun iki platform için olsa bile ps 4'te, ps 5 ibaresi çıkmıyor sadece ps 4 versiyonu vardır ve indirmek istediğinizde sadece onu indirebilirsiniz (ps 5'te ise eğer oyun hem ps 4 hem de ps 5 için varsa o zaman size seçenek sunuyor) ayrıca aldığınız tüm oyunlar kütüphanenize geçer sonsuza kadar.

Hocam fotoğrafta belirttiğim gibi PlayStation 5 ve PlayStation 4 için çıkan oyunlarda bunu uygulayacaksınız PlayStation 4 için çıkan oyunlarda yapmanıza gerek yok😀

(Alacağım oyunlar: Witcher 3, Metro Exodus, winters expention Pass)

Bu arada hocam alacağınız oyunların hepsi PlayStation 4 için çıkan oyunlar o yüzden sürüm seçmenize gerek yok 😀

Dosya Ekleri

• Screenshot_20231116-181931_PS App.jpg
    Screenshot_20231116-181931_PS App.jpg
    51,7 KB · Görüntüleme: 11
  • Screenshot_20231116-181832_PS App.jpg
    Screenshot_20231116-181832_PS App.jpg
    102,5 KB · Görüntüleme: 11

Geri
Yukarı