PS5 beklenmeli mi yoksa PS4 mü alınmalı?

2021 yazına kadar PS5 büyük ihtimal çıkmış olur. Çıkmasa bile az bir süre kalmış olur. Daha 2 yıl var. Konuşmak için erken. Döviz kuru ne olacak bilmiyoruz ama PS4lerin fiyatı kesinlikle düşecektir. Gerçi döviz artığı sürece PS4lerin ikinci el fiyatları bile artıyor ama illa ki düşüş yaşayacaktır.

Dişini sık. PS3'de oynamadığın güzel oyunlarla vakit geçir. 2 sene para biriktir ve PS5 al. Konsolların oturması 2 sene sürüyor ama eski nesile takılmaktan iyidir. PS5'in çıkış oyunlarından biri GTA VI olacak diye düşünüyorum.

Pek oyun oynamam demişsin. Onun yerine iPad tarzı bir şey alman daha iyi olmaz mı?

2021 yazına kadar PS5 büyük ihtimal çıkmış olur. Çıkmasa bile az bir süre kalmış olur. Daha 2 yıl var. Konuşmak için erken. Döviz kuru ne olacak bilmiyoruz ama PS4lerin fiyatı kesinlikle düşecektir. Gerçi döviz artığı sürece PS4lerin ikinci el fiyatları bile artıyor ama illa ki düşüş yaşayacaktır.

Dişini sık. PS3'de oynamadığın güzel oyunlarla vakit geçir. 2 sene para biriktir ve PS5 al. Konsolların oturması 2 sene sürüyor ama eski nesile takılmaktan iyidir. PS5'in çıkış oyunlarından biri GTA VI olacak diye düşünüyorum.

Pek oyun oynamam demişsin. Onun yerine iPad tarzı bir şey alman daha iyi olmaz mı?

PlayStation yerine niye iPad önerdiniz?

PlayStation yerine niye iPad önerdiniz?
Konu sahibi çok oyun oynamadığını belirtmiş. Ben de konsolun biraz gereksiz olacağını düşündüm. Eğer tek oyunsa yayın izlenebilir. Aynı paraya güzel bir iPad alınır. Zaten iPadOS'in çıkışıyla iPad, bilgisayar gibi kullanılmaya başlanacak. Oyunlar bile çok gelişti artık. Netflix izlenir, kitap okunur, not alınır, ders çalışılır. Yani çok yönlü bir cihaz. Eğer oyun oynayacağım derseniz konsola yönelin fakat tek oyun için almaya gerek yok. iPad çok daha keyif verir.

Arkadaşlar aslında konsolu yakın bir tarihte almayacağım, 2021 yazında almayı düşünüyorum. Şimdiden niye konu açıyorsun o zaman demeyiniz lütfen. Çünkü şimdiden para biriktirmeye başlayacağım. Elimde şu anda bir PS3 var. Aslında onu da şimdiden satsam mı diye de size bir danışmak istiyorum, fikirleriniz nelerdir? Son olarak da PS5'yi beklemeli miyim yoksa PS4'mü almalıyım? En çok The Last of Us 2 için istiyorum. Büyük ihtimalle de onun dışında pek oyun oynamam.
Sizin bekliyceğiniz bişey yok ki zaten 2021 de çıkmış olur ps5

PS4 rahat alınır hala en fazla 5-6 yılı var bukadar dememin sebebi ps3ün bile hala 2019da alınması ve 2. el ile yaşıyor olmasıdır birde bunu ps4de düşün

Last Of Us 2 kesinlikle çıkar ps4e

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı