PlayStation Cloud gibi PC'den oynamanın yolu var mı?

Daha fazla  
Evet hoş geldiniz sorum şudur benim PS4'üm var fakat şu an televizyonum kurulu olmadığından kullanamıyorum. Bilgisayarımda Cloud gibi fakat kendi hesabımda kullanmanın bir yolu var mı çok merak ediyorum. Evde de sıkılıyorum bir yolu varsa yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ettim.

Remote Play var fakat Playstation'ın açık olması gerekli diye hatırlıyorum. Onun dışında PS NOW hizmeti var fakat o da Türkiye'de yok.

Başka yol varsa da @Mr. DarkTech hocam biliyordur.
yani ps4 çalıştırıcak priz bile yok odam daha yeni yeni kuruluyor bilgisayardan cloud gibi kullanmanın yolu olsa keşke psnow türkiyede olsa işimiz baya kolay olurdu

yani ps4 çalıştırıcak priz bile yok odam daha yeni yeni kuruluyor bilgisayardan cloud gibi kullanmanın yolu olsa keşke psnow türkiyede olsa işimiz baya kolay olurdu
Olsa da başka bir sıkıntı var. İnternet, şu an VPN vs. ile üyelik açıp PS Now kullanabilirsin ama sağlam bir internetin olması lazım. Türkiye’ye bu tarz Cloud servisler bunun gibi sebeplerden dolayı çok yanaşmıyor.

Olsa da başka bir sıkıntı var. İnternet, şu an VPN vs. ile üyelik açıp PS Now kullanabilirsin ama sağlam bir internetin olması lazım. Türkiye’ye bu tarz Cloud servisler bunun gibi sebeplerden dolayı çok yanaşmıyor.
iyibir alt yapımız olsa baya iyi olurdu her markada bize gelirdi diye düşünüyorum yakında xcloud açılacak fakat oda pahalı oldu psnow illaha ps plus gerektiriyor değilmi ?

PS Now'ın aktif olduğu bir ülkeden 7 günlük deneme alıp oynuyordum ben. Tabii 3-4 yıl önce şu anda deneme bile kalmamıştır.
evet malesef deneme kalmadı ortada

Geri
Yukarı