PlayStation Fortnite hesabından çıkarılırsa her şey silinir mi?

Yigit0

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, ben birkaç ay önce yeni bilgisayar aldım. ondan önce PlayStation 4'üm vardı ve ondan Fortnite oynuyordum. Şimdi PlayStation 4'ümü arkadaşıma veriyorum ama Fortnite hesabından çıkmam gerekiyor ama Epic Games'in sitesinden PlayStation'la bağlantısını kes deyince bazı seçenekler çıkıyor. Satın alınan eşyalar silinecek, oyun ilerlemen silinecek gibi seçenekler çıkıyor. Burada benim için önemli olan satın alınan eşyalar silinecek kısmı. Eğer o seçeneği seçmezsem çıkış yapamıyorum ama seçersem de o kadar para boşuna gidecek. Yani şimdi ben orada o seçeneği seçip çıkış yaparsam o hesap bilgisayardaki hesaptan da mı silinecek?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, ben birkaç ay önce yeni bilgisayar aldım. Ondan önce PlayStation 4'üm vardı ve ondan Fortnite oynuyordum. Şimdi PlayStation 4'ümü arkadaşıma veriyorum ama Fortnite hesabından çıkmam gerekiyor ama Epic Games'in sitesinden PlayStation'la bağlantısını kes deyince bazı seçenekler çıkıyor. Satın alınan eşyalar silinecek, oyun ilerlemen silinecek gibi seçenekler çıkıyor. Burada benim için önemli olan satın alınan eşyalar silinecek kısmı. Eğer o seçeneği seçmezsem çıkış yapamıyorum ama seçersem de o kadar para boşuna gidecek. Yani şimdi ben orada o seçeneği seçip çıkış yaparsam o hesap bilgisayardaki hesaptan da mı silinecek?

Çok kafa karıştırıcı, öncelikle Epic Games desteğe sorun derim. Bunun olması çok saçma geliyor fakat aslında demek istedikleri şu olabilir; "satın alınan eşyalar ve ilerlemeniz bu cihazdan silinecek" demek istiyor olabilirler.

Geri
Yukarı