PlayStation hakkında bilgi

NaToRYuM

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhaba Technopat ailesi. Daha önce hiç konsol kullanmamış birisi olarak PS3 alıp kardeşimle oynamak istiyorum. Malum eski bir cihaz ancak hiç oynamadığım pek çok oyun var. Cevabını bulamadığım ve kafama takılan bazı soru işaretleri var. @Furkan17TR Hocam özellikle sizin yardımlarınıza çok ihtiyacım var. :)
İnternetten birkaç cihaz buldum.

@Furkan17TR Hocam hazırladığınız rehberleri okudum. Genel olarak PS3 Slim 2XXx ve 25XX modellerini tavsiye ediyorsunuz. Bu linklerdeki konsolların içinde gelen oyunlar orijinal midir?
Bu cihazları kırıp korsan mı yüklüyorlar?
Eğer kırılıyorsa kırılmaz dediğiniz modelleri kırmayı nasıl başardılar?
Yardımlarınızı bekliyorum.

Herkese merhaba Technopat ailesi. Daha önce hiç konsol kullanmamış birisi olarak PS3 alıp kardeşimle oynamak istiyorum. Malum eski bir cihaz ancak hiç oynamadığım pek çok oyun var. Cevabını bulamadığım ve kafama takılan bazı soru işaretleri var. @Furkan17TR Hocam özellikle sizin yardımlarınıza çok ihtiyacım var. :)
İnternetten birkaç cihaz buldum.

@Furkan17TR Hocam hazırladığınız rehberleri okudum. Genel olarak PS3 Slim 2XXx ve 25XX modellerini tavsiye ediyorsunuz. Bu linklerdeki konsolların içinde gelen oyunlar orijinal midir?
Bu cihazları kırıp korsan mı yüklüyorlar?
Eğer kırılıyorsa kırılmaz dediğiniz modelleri kırmayı nasıl başardılar?
Yardımlarınızı bekliyorum.
Bende buna benzer bir konu açmıştım. Ps3 artık alınmaz. Sıfır performansı vermez.
Zaten PS3 üretimi uzun bir süre önce durdu. 0 bulmak zor. Almayın. Ps4 alın. Daha iyi bir görüntü için de Xbox alabilirsiniz.

Hiçbiri fiyatlarını hak etmiyor. Bir PS3'e verilecek en yüksek fiyat 500 liradır. Attığınız linklerdeki oyunlar orijinal değildir. Insanları kandırmaya çalışıyorlar aynı turbox bilgisayarlar gibi. PS3 ilk kez konsol alacak biri için çok uygun. Çoğu kişi PS4 önerecektir fakat bütçenizi oraya çıkartamıyorsanız PS3 alınır. Oyun kütüphanesi çok geniş ve grafikleri hala güzel. 25XX ve 20XX modelleri önermiyorum. 3XXX ve 4XXX modeller kolaylıkla kırılabiliyor ve sorunları çok az.

Cevaplarınız için teşekkür ederim. @Cruslan Hocam dediğim gibi daha önce konsol kullanma şansım olmadı. :) 3xxx ve 4xxx modeller süper slim mi oluyor ? Birde nereden almamı önerirsiniz ? Bütçem 500-1000 tl arası tam bir fiyat belirlemedim açıkcası ancak gerçekten almama deyecekse ps4 e yönelebilirim.

Cevaplarınız için teşekkür ederim. @Cruslan Hocam dediğim gibi daha önce konsol kullanma şansım olmadı. :) 3xxx ve 4xxx modeller süper slim mi oluyor ? Birde nereden almamı önerirsiniz ? Bütçem 500-1000 tl arası tam bir fiyat belirlemedim açıkcası ancak gerçekten almama deyecekse ps4 e yönelebilirim.
3xxx modeller slim, 4xxx modeller super slim oluyor. 2xxx ve 25xx modeller CFW destekli ama çok fazla imkan sunmuyor. PS3 için 500 liradan üstü verilmemeli. Eğer bütçenizi 800-1000 lira seviyelerine çıkartırsanız ikinci el Xbox One alabilirsiniz. Gamepass ile birsürü oyuna çok uygun fiyatlara erişebiliyorsunuz. PS3 kırılabildiği için daha çok oyuna erişim sağlayabiliyorsunuz fakat Xbox One'dan alacağınız deneyim daha iyi olacaktır.

@Cruslan Teşekkür ederim hocam. Uygun fiyata bütçemi zorlamadan slim yada super slim alıp deneyimlemek benim açımdan daha uygun gibi görünüyor.

Anladığım kadarıyla bütün PS3 modelleri (fat slim super slim) kırılabiliyor değil mi ?

Birde hangi siteden almamı önerirsiniz ? Tavsiye edebileceğiniz bir satıcı var mı ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı