PlayStation hesap kurtarma

Wollep

Centipat
Benim kuzenim yakın zamanlar da hayatını kaybetti. Bana hep ölürsem sahip olduğum PlayStation senin olsun derdi. Teyzem de vefatından sonra PlayStation'ı bana vereceğini söyledi. Şimdi PlayStation'ı aldım ve açtım her şey gayet düzgün çalışıyor. Hesabında bayağı bir oyun var. Mağaza bölümünden aldığı oyunlar var. Hesap değiştirdiğim de şifreyi kimse bilmediği için hesap gitmiş olacak. Hesap şu an bağlı. Onun hesabın da bulunan oyunları kendi hesabıma nasıl atabilirim veya şifreyi nasıl değiştirebilirim? E-postasını vesaire bilmiyorum. Hesaba aktarma durumu var mı acaba? Birkaç araştırma yaptım ve istediğim sonuca ulaşamadım. Ben garanti olmasını istediğimden dolayı hesabı nasıl tutabilirim veya bildiğim bir hesaba oyunları aktarabilirim?

Oyunları kendi hesabına atamazsın. Kendi hesabını o PS4'de etkinleştirebilirsin. Onun kütüphanesinden indirdiğin oyunları da kendi hesabında oynayabilirsin. Oyun paylaşmak gibi bir hesap oluyor yani.

Haksız mıyım ama? Adam öyle bir yazmış ki. İnanasım gelmedi benim açıkçası.

Tamamen haklısınız, bari de ki: "Arkadaşım kullanmadığı PS'ını bedava verdi.". "Bana hep ölürsem sahip olduğum PlayStation senin olsun derdi." ne demek ya.

Hesap şu an bağlı. Onun hesabın da bulunan oyunları kendi hesabıma nasıl atabilirim veya şifreyi nasıl değiştirebilirim? E-postasını vesaire bilmiyorum. Hesaba aktarma durumu var mı acaba? Birkaç araştırma yaptım ve istediğim sonuca ulaşamadım. Ben garanti olmasını istediğimden dolayı hesabı nasıl tutabilirim veya bildiğim bir hesaba oyunları aktarabilirim?
Aha bu olur kazancın.

Geri
Yukarı