PlayStation kolu sarı ışık yanıp sönüyor

Reliant

Centipat
Daha fazla  
PlayStation kolum sarı ışık çıkartarak yanıp sönüyor.
Daha önce böyle bir sorun yaşamıyordum. PC'ye USB ile bağlıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fakat ben zaten USB'yi taktığımda direkt çalışıyordu ve ayarladığım renk moduna geçiyordu.
Sorunu tam anlayamadım. Bunları halen yapabiliyorsunuz. Dualshock 4'ü PC üzerinde kullanıyorum. Gamepad kullanılmadığı zaman kablosu bağlı ise (şarjı dolduğu zaman) yanıp sönüyor.

Sorunu tam anlayamadım. Bunları halen yapabiliyorsunuz. DualShock 4'ü PC üzerinde kullanıyorum. Gamepad kullanılmadığı zaman kablosu bağlı ise (şarjı dolduğu zaman) yanıp sönüyor.

Anladım ama şarjı mevcut ve bilgisayarımda bağlanacak Bluetooth aygıtı mevcut değil geçen gün her zamanki gibi USB'ye bağlı bir şekilde oynuyordum fakat şu an kullanamıyorum ve sarı ışığı yanıp sönüyor bir süre sonra hiç ışık çıkmıyor.

Anladım ama şarjı mevcut ve bilgisayarımda bağlanacak Bluetooth aygıtı mevcut değil geçen gün her zamanki gibi USB'ye bağlı bir şekilde oynuyordum fakat şu an kullanamıyorum ve sarı ışığı yanıp sönüyor bir süre sonra hiç ışık çıkmıyor.
Gamepadin kullanılamadığını şimdi yazdınız hocam. Gamepadi bir telefona bağlamayı deneyebilir misiniz?

Telefondada denedim fakat gözükmüyor

Peki gamepadi açıp kapatabilmemin bir yolu var mı?
Arkasındaki reset yerinden kürdan yardımıyla reset atın. Sonra hem bilgisayardan kablo yardımı ile hem de telefondan bluetooth ile bağlamayı tekrardan deneyin. Bilgi sahibi olmamakla beraber anakart kaynaklı bir sorun da olabilir.

Arkasındaki reset yerinden kürdan yardımıyla reset atın. Sonra hem bilgisayardan kablo yardımı ile hem de telefondan Bluetooth ile bağlamayı tekrardan deneyin. Bilgi sahibi olmamakla beraber anakart kaynaklı bir sorun da olabilir.

Maalesef denedim ve yine sonuç yok peki internetten Bluetooth aygıtı alıp öyle denesem bir sonuç çıkar mı?

Maalesef denedim ve yine sonuç yok peki internetten Bluetooth aygıtı alıp öyle denesem bir sonuç çıkar mı?
Telefonda gözükmüyorsa alacağınız aygıtta da gözükmez diye düşünüyorum. Kullandığınız kabloda veya Dualshock 4'ün şarj girişinde bir sıkıntı olabilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı