PS3 açılırken sarı ışık yanıp sönüyor

xxxtentac!on

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar. Cihazım PS3 Slim kasa. Cihazda herhangi bir sorun yok, 2-3 saat oynuyorum hiçbir şey olmuyor. Ama bugün şunu fark ettim, PS3 kapalıyken açma tuşuna basıyorum, yeşil ışık yanıyor. 2 saniye sonra falan sarı ışık yanıp tekrar yeşile dönüyor. Sizce bu normal mi? Cihazda bir problem yok şu anda. Cihazda rebug CFW kurulu ve webman yüklü.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Furkan17TR

Hocam incelemenizi tavsiye ederim. Rech Bilişim iyi bir servistir.

Olabilir hocam. Bence önlemini alın. Bu tip hatalar genelde hayra alamet değildir. Yapabilerseniz siz temizlik yapın. Yapamazsınız iyi bir servis yapsın. Macun yenileme de yapılır bu arada.

Sorun Webman'den kaynaklıymış. Reddit'te konu açmıştım Webman kendisini RAM'e atarken böyle yaptığını söyledi birisi. Az önce Webman'i kaldırdım ve şu an sarı ışık yanmıyor :D. Bir an korkmuştum.

Sorun Webman'den kaynaklıymış. Reddit'te konu açmıştım Webman kendisini RAM'e atarken böyle yaptığını söyledi birisi. Az önce Webman'i kaldırdım ve şu an sarı ışık yanmıyor :D. Bir an korkmuştum.
Webman yerine Multiman + TempMON öneririm.
Sarı ışık donanım arızası işareti. Ama sorun yoksa yazılımsal. Sende bir şey yok diyorsun. Demek ki yazılımsal. Sorunu da çözmüşsün. Buna sevindim.

Elindeki kasa en az 10 yıllık. Müsait bir zamanda konsolun macun ve termal pedlerini yenile. Tozlarını temizleyin. Cihazın ömrüne ömür katarsın.

Geri
Yukarı