Playstation neden kullanılır?

Yakın zamanda kuzenim aracılığıyla yaklaşık 14K'ya İngiltere'den PS5 diskli versiyon getirttim ve yanında bir yıllık PS Plus Deluxe aldım. Çok fazla oyun oynama fırsatım olmadı ama gerçekten premium bir şey kullanıyormuşum gibi hissettiriyor. Sahip olduğum ilk konsol oldu ve gayet memnumum.

Hem iyi bir oyun bilgisayarım var hem ps4 var ve şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki oyun oynamak içinse sırf konsol her türlü daha iyi. Rahatlık açısından ve optimizasyon açısından. Dünyanın en iyi bilgisayarı bile olsa bi optimizasyonu bozuk oyun geliyor düşük fps veriyor biri geliyor takılma sorunu oluyor. Zaten PS exc bilgisayara geliyor ama kaç yıl sonra belli değil, Gow Ragnarök çıkınca dedim iyi ki ps4 ü elden çıkarmadım yoksa net spoiler yerdim örneğin. PS5'te optimizasyonla hem de kendi gücüyle anca rtx 3080 ve üstü ekran kartlarının verebileceği performansta oyun oynatıyor.
Oyun fiyatları şu an pc de de zamlandı ucuza anca üyelik sistemleriyle oyun oynanır bu dönemde maalesef.

Bir de rahatlık konusunu daha da açmak gerekir işten/okuldan böyle nadiren oyun oynamaya zaman kalınca bilgisayarın başına oturup bir de driver ya da öbür güncellemelerle uğraşmak çok sinir bozucu, bazı driverlar performansı düşürüyor bir de yeniden eskisine geçmek falan, çileli.

Ben çok seviyorum driver kurmayı.

Pahalı gelmiş. CD'li olanlar 550€ 11.700 Lira civarına geliyor. Komisyon mu aldı? Gerçi paund daha pahalı.

Doğrudur. Hiç almadım bunlardan. Nereden baktın?

CoD MW2, GoW ragnarok, FIFA 23 ve Gran Turismo 7 bundle paketler CFI 1216a sürümüne sahip discli sürümse. Düz paket olanın ise kutusunun resminde yazıyor.

Son düzenleme:

Yarış pisti için yarış arabasına binersiniz. Yarış pisti için bir Jeep'e binmezsiniz.
Bu cihaz alındığı zaman (temiz kullanıldığı )sürece 10 yıl destek veriliyor ama aynı fiyata alınan bir sistem 10 yıl sonraki oyunu ya açmaz ya Low da süründürür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…