Playstation Now Türkiye'den kullanılabilir mi?

FurErg

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sony'nin bir süredir duyurduğu Playstation Now uygulaması çok ilgimi çekti. Denemek istiyorum. Burada da bir konu mevcut:

Ancak merak ettiğim ve anlamadığım sorunlar şöyle.
  • 1. Türkiye'den oynayabilir miyim ?
  • 2. Şu an kullanan var mı ?
  • 3. Dualshock PC'ye nasıl bağlayabilirim ve birden fazla bağlayabilir miyim ?
  • 4. Dualshock dışında başka konsollar ile oynanabilir mi ?

Dosya Ekleri

• PS Now.png
    PS Now.png
    213,4 KB · Görüntüleme: 263
Bu sistem çok kaliteli İnternet bağlantısı istiyor. Ülkemizdeki İnternet hizmetleri belli yani çok bel bağlamamak lazım. Sunucunun yanında evin olursa anca rahat oynayabilirsin.
Çok yeni bir teknoloji ve daha yemesi gereken çok fırın ekmek var. Oynatsa bile aşırı bir gecikme olacağından şüphem yok.

Ben bu sistemin Xbox Game Pass gibi bir sisteme dönüşeceğini düşünüyorum. O daha mantıklı adamlar yeni çıkan oyunları bile aylık 27 ₺ gibi bir fiyata ücretsiz sunuyor.

Tabi Sony ekmeğini 3 senede yaptığı 10 saatlik Tek oyunculu oyunlardan kazanıyor. Bazen Sony topluluğunun bu konuda neden eleştirmediğini düşünüp sonra kendi Japon pazarlarının aşırı tüketici ve hiç sorgulamayan topluluğu olduğu aklıma geliyor.

Aynı sistemi Nvidia bile sağlıyor.
Nvidia, GeForce Now Oyun Servisini Açtı - Technopat

Yorumun için teşekkür ederim, bir oyuna 200tl gibi aşırı para vermek istemiyorum artık. Xbox Game Pass nasıldır tavsiye eder misin? Pek bir bilgim yok.
Bide 70mbit internet kullanıyorum.

Yorumun için teşekkür ederim, bir oyuna 200tl gibi aşırı para vermek istemiyorum artık. Xbox Game Pass nasıldır tavsiye eder misin? Pek bir bilgim yok.
Bide 70mbit internet kullanıyorum.

Xbox Game Pass sistemi sadece Windows 10 ve Xbox için geçerli detaylı açıklamayı aşağıdaki bağlantıdan bakabilirsin. Bildiğim kadarıyla Xbox için 100+ oyun veriyor. Bilgisayar için 10+ oyun veriyor.
Xbox Game Pass | Xbox

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı