PlayStation oyun fiyatlarinın abartılması

Normalleştirin arkadaşlar pahalılığı, daha çok normalleştirin ki bizim sesimiz çıkmadıkça habire geçirsinler bize. Abartılıyor ne demek ya? Takas yöntemi de olsa, o da olsa, bu da olsa fiyatların durumu aşikar. Bu duruma bu şekilde çözüm bulmanızda sıkıntı yok; gayet güzel ama “fiyatların abartılması” kısmına tamamen gülüyorum.

Normalleştirin arkadaşlar pahalılığı, daha çok normalleştirin ki bizim sesimiz çıkmadıkça habire geçirsinler bize. Abartılıyor ne demek ya? Takas yöntemi de olsa, o da olsa, bu da olsa fiyatların durumu aşikar. Bu duruma bu şekilde çözüm bulmanızda sıkıntı yok; gayet güzel ama “fiyatların abartılması” kısmına tamamen gülüyorum.
Basligi moderator arkadas kafasina gore duzenlemis. Normalde "PlayStation oyun fiyatlari hakkinda" yazmistim. Ayrica bu fiyatlari normallestirdigim falan yok. Euro 9, Dolar 7.5 iken alternatifler sundum.

Son düzenleme:
50 Liraya RDR 2, 100 Liraya AC Valhalla aldım. Valhalla bitince de kafa kafaya Ghost of Tsushima ile takaslayacağım. İşi bilen Playstation'da da uyguna oynar.
Haklısınız hocam. Bu takas ve al-sat işlerinin seyrek olduğu yerlerde yaşayan insanların kullanamaması biraz sıkıntı. Onun dışında imkanı olan birinin kesinlikle kullanması gerekir. Yeni nesil oyunları bu fiyatlara görmek sevindirici.

Fiyatlar aşırı yüksek doğru fakat koltuğa uzanıp yayıla yayıla 58 inch ekranda oynamasının zevki de ayrı oluyor. Şahsen takastan ziyade PS Store indirimlerini takip ediyorum 160 liraya FIFA 21 aldım mesela bu kurlarda bu şartlarda güzel fiyat. Keza 40 liraya Bloodborne, 44 liraya Persona 5, istesem 120 liraya da Spider-Man alacaktım oynayasım gelmediği için almadım. PS Store indirimleri takip edilince çok tatlı şeyler çıkabiliyor.

Fiyatlar aşırı yüksek doğru fakat koltuğa uzanıp yayıla yayıla 58 inch ekranda oynamasının zevki de ayrı oluyor. Şahsen takastan ziyade PS Store indirimlerini takip ediyorum 160 liraya FIFA 21 aldım mesela bu kurlarda bu şartlarda güzel fiyat. Keza 40 liraya Bloodborne, 44 liraya Persona 5, istesem 120 liraya da Spider-Man alacaktım oynayasım gelmediği için almadım. PS Store indirimleri takip edilince çok tatlı şeyler çıkabiliyor.
Evet, haklısınız hocam. Bu işlerle uğraşmak istemeyenler için 2 tane alternatif yol belirttim zaten. Bana göre de konsol rahatlık. Şu oyun kasıyor, para biriktirip şu parçayı yükselteyim, yok mavi ekranmış, yok ısınma sorunuymuş gibi dertler de yok. Keşke ekonomimiz iyi olsa da 500 TL’ye PS5, 60-70 TL’ye de yeni nesil oyun alabilsek :(

Tam da bu konuyu arıyordum. Xbox aldığım zaman AC Odyssey DLC'lerle birlikte indirimsiz 800 TL civarındaydı ama bir iki ay bekleyip yılbaşı indiriminde aynı sürümü 200 TL'ye almıştım. Bu sene sonunda da PS5 almak gibi bir niyetim var ve acaba xbox microsoft store'daki gibi ara ara indirimler geliyor mu diye merak ediyordum. Geliyorsa PS dünyasına katılabilirim :D

Tam da bu konuyu arıyordum. Xbox aldığım zaman AC Odyssey DLC'lerle birlikte indirimsiz 800 TL civarındaydı ama bir iki ay bekleyip yılbaşı indiriminde aynı sürümü 200 TL'ye almıştım. Bu sene sonunda da PS5 almak gibi bir niyetim var ve acaba xbox microsoft store'daki gibi ara ara indirimler geliyor mu diye merak ediyordum. Geliyorsa PS dünyasına katılabilirim :D
Indirimleri takip ederseniz guzel indirimler oluyor. 669 TL'lik AC Odyssey Gold paketi 179 TL'ye kadar dusmus.

Son düzenleme:
Tam da bu konuyu arıyordum. Xbox aldığım zaman AC Odyssey DLC'lerle birlikte indirimsiz 800 TL civarındaydı ama bir iki ay bekleyip yılbaşı indiriminde aynı sürümü 200 TL'ye almıştım. Bu sene sonunda da PS5 almak gibi bir niyetim var ve acaba Xbox Microsoft Store'daki gibi ara ara indirimler geliyor mu diye merak ediyordum. Geliyorsa PS dünyasına katılabilirim :D

Biraz kovalarsan hemen hemen istediğin her oyunu güzel indirimlerl yakalayabiliyorsun. Her hafta belirli bir yeni nesil oyun indirime girerken. Bunun yanı sıra yine belirli kategorilerde genel indirimler de oluyor. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı