PlayStation Plus Satın Alırken Geçersiz Kredi Kartı Sorunu

halilalbay

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar geçen hafta PS4 aldım. KPSS sınavından sonra da Plus almayı düşünüyordum tadını çıkara çıkara oynamak için. Ancak dün akşam 14 günlük ücretsiz Plus'ı almayı deneyince olmadığını gördüm. Kredi kartı bilgilerim doğru olmasına rağmen "Geçerli bir kredi kartı numarası girin" uyarısını alıyorum. Bunu nasıl çözebilirim? Ya da Plus almanın başka bir yolu var mı? (Kod, İninal kart ...)

Son düzenleyen: Moderatör:
Kredi kartınız Playstation Store ile anlaşmalı olmayabilir. Siz yinede bilgilerinizi tekrar girmeyi deneyin, sorun çözülecektir.

İnternette Playstation Plus üyeliği satan siteler var. Onlara bir bakın. Olmadı onlardan alırsınız, sonra Ps4'e kodu girersiniz.

Benim de böyle bir sorunum vardı. Geçen hafta ki indirimleri kaçırmamak için araştırdım. Adres satırında şehir kısmını boş bıraktım denedim ve oldu. İnternetten görmüştüm böyle yapılması gerektiğini. Şimdi sorunsuzca alış veriş yapabiliyorum.

Yaklaşık 3 gündür aynı sorunu bende yaşıyorum. Daha önce aynı kartla alışveriş yapmış olmama rağmen şimdi kart numarası geçerli değil diyor.
Benim de böyle bir sorunum vardı. Geçen hafta ki indirimleri kaçırmamak için araştırdım. Adres satırında şehir kısmını boş bıraktım denedim ve oldu. İnternetten görmüştüm böyle yapılması gerektiğini. Şimdi sorunsuzca alış veriş yapabiliyorum.
Sanırım sizinki tesadüfen olmuş bende denedim ancak sorun hala devam etmekte.

Yaklaşık 3 gündür aynı sorunu bende yaşıyorum. Daha önce aynı kartla alışveriş yapmış olmama rağmen şimdi kart numarası geçerli değil diyor.
Sanırım sizinki tesadüfen olmuş bende denedim ancak sorun hala devam etmekte.
Evet olabilir. Çok denedim daha önceleri. Hiç olmamıştı. Şehir kısmını boş bıraktım oldu. Bende anlam veremedim.

Evet olabilir. Çok denedim daha önceleri. Hiç olmamıştı. Şehir kısmını boş bıraktım oldu. Bende anlam veremedim.
Benim de yaşadığım bir sorundu. Adınız veya soyadınızdaki ı,ç,ş gibi harfleri, i,c,s şeklinde yazın aynısını adres ve şehir için de yapın sorun çözülüyor.

Benim de yaşadığım bir sorundu. Adınız veya soyadınızdaki ı,ç,ş gibi harfleri, i,c,s şeklinde yazın aynısını adres ve şehir için de yapın sorun çözülüyor.
Tüm yazdıklarımı tek tek kontrol ettim gözden kaçırdığımı sanmıyorum. Bir tek kartın son kullanma tarihi ağustos ve bunada yapabiliceğim bir şey yok. Artık kutulu alıcağım yapacak bir şey kalmadı :sıkıldım:

Merhabalar, yeni ininal kartı aldım aynı zamanda alırken fiziksel karta 60 TL yatırdım eve gelince PS4’e ininalı kaydettim ve para eklemek istedim fakat her şeyi düzgünce yazdım (ı,c,s,g kullandım)
Ama parayı PS4’teki cüzdana geçirmek istediğimde kart bilgileri geçersiz diyor ne yapmalıyım (sadece fiziksel karta para yükledim sanal karta para yüklemedim)sanal kartıma para yükleyip mi denemem lâzım?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı