Playstation 4 Kredi Kartı Adres Sorunu

Hello

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
PS Plus üyeliği almayı deniyorum ancak kredi kartı bilgilerini doğru girmeme rağmen kredi kartı numarası hatalı uyarısını veriyor. Bunun kredi kartının adresinden kaynaklandığını düşünüyorum. Kredi kartı adresimi nasıl yapmam gerekiyor? Örneğin adres İsmet Mah. Ahmet Sk. No : 13/1 Daire : 1 Işıklı Hakkari. Ben bu adresi nasıl yazmalıyım ki hata vermesin? Ayrıca benim Playstation hesabımdaki adresi de kredi kartı adresi ile güncellemeli miyim?

Hesabın hafızasında kayıtlı iki kredi kartı yada hesap kartı mevcutsa ek olarak orda olmayan bir üçüncü kart girmeye çalışıyorsanız olmayabilir başıma gelmişti. Ayrıyetten kabul etmeme durumunuda hesap kartında yaşamıştım tabi kontrol ettiğim zaman içinde para olmadığını görmüştüm. :D Belkide bakiyeden kaynaklı olabilir.

İki nokta üst üste veya kısaltma kullanma birde bilgisayardan kredi kartını kaydetmeyi dene ayrıca ininal kullanıyorsan içinde en az 2 TL olması gerekir.

Sorunun çözümü yok arkadaşlar isterseniz adresi en doğru şekilde girin malesef böyle bir sorun var PS4 kullanıcıları çok şikayetçi.

Ya arkadaslar butun gece bu ininal kart ve PS Store isleriyle ugrastım. Adresi gecerli girmeme rağmen olmuyor. Her seyi dogru giriyorum, hesapta kayıtlı kart yok hepsini sildim. Lutfen yardım edin.

Yeni konular

Geri
Yukarı