PlayStation Plus üyelerine şubat ayında verilecek ücretsiz oyunlar belli oldu!

goldmanck

Kilopat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Windows 10 21 H1 İşletim Sistemi // İntel İ5 9400F İşlemci // 32 GB RAM // GTX 3060 Ekran Kartı // TUF Gaming VG27AQ1A G-SYNC Compatible Oyuncu Monitörü – 27 inç WQHD // Seagate Expansion STEA1000400 1TB 2.5 inç Usb 3.0 Taşınabilir Harddisk Siyah Xtrike Me GM-203 RGB Oyuncu Mouse
PlayStation Plus üyelerine şubat ayında verilecek ücretsiz oyunlar: Olliolli World (PS4|PS5) Mafia Definitive Edition (PS4) Evil Dead the Game (PS4|PS5) Destiny 2 Beyond Light DLC (PS4|PS5)
Fn5x2fWWAAg6Tbn.jpeg

Hocam MAFIA ve DESTINY zaten Deluxe pakette vardı ama kaldırmışlar...

Plus tekil olarak kazık. Deluxe son 2 aydır çok güzel oyunlar getirdi üstüne EA Play'de çok iyi oyunları açtı oyuncu arkadaşlara öneririm.

3 yıllık Game Pass aldım. Game Pass'da en oynanması gereken top 20 oyun sıralaması yapsak 16-17'sini satın almadan önce de bitirmiştim. Game Pass'ta oynayacağım kaliteli oyun yok şu an. Olaya uzun vadeli bakıyorum artık ileride bir şeyler eklerlerse diye...
Kendi Exclusive oyunları dışında pek bir şey beklemeyin. AAA kalitedeki oyunların çoğu geldi geçti kütüphaneden. Nadir oyunlar ve seriler gelmedi onun dışında bence kütüphaneye eklenecek oyun kalmadı.

Geri
Yukarı