PlayStation Plus Üyelik bitmesine 3 gün kaldı

gencaverboss

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Eczacı
PS4'te hesabıma 3 aylık üyelik satın almıştım. Bitmesine 3 gün kaldı fakat 12 aylık yazıyor. Şöyle bir resmini de bırakıcam. Anlamadım olayı.

Screenshot_20200218-142531_PS App.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlışlıkla 12 Aylık üyeliği almış olabilir misiniz? Bankanızı ve satın alma geçmişinizi kontrol edin. Hata sizde değilse mail atın kısa sürede cevap veriyorlar.

Birde eklemek istediğim bir şey daha var indirim harici 3 aylık üyeliği almanızı tavsiye etmem 3 aylık üyelik 74,99 (Aylık 25₺), 1 Aylık üyelik ise 24₺.

o
Yanlışlıkla 12 Aylık üyeliği almış olabilir misiniz? Bankanızı ve satın alma geçmişinizi kontrol edin. Hata sizde değilse mail atın kısa sürede cevap veriyorlar.

Birde eklemek istediğim bir şey daha var indirim harici 3 aylık üyeliği almanızı tavsiye etmem 3 aylık üyelik 74,99 (Aylık 25₺), 1 Aylık üyelik ise 24₺.
Özür dileyerek düzeltiyorum ps4ü satın aldığımda içerisinde 3 aylık üyelik yazan bir kod vardı bunu girmiştim şimdi ne zaman bitecek diye kontrol etmek istediğimde 12 aylık yazıyor üzerinde ama biteceği tarih 21 şubat yani devam ederse benim için ne mutlu ama devam etmez herhalde

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı