PlayStation Plus üyelik süresi uzatılmıyor

yaagzrmkc

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Öncelikle herkese günaydın,

PlayStation 5 alacağım fakat PlayStation Plus üyeliklerine zam geleceği için üyeliğimi şimdiden almak istiyorum. Halihazırda en düşük paket PlayStation Plus üyeliğim bulunmakta, ben bunu birkaç yıllık almak istiyordum fakat satın alım sayfasında sadece en düşük paketten en yüksek pakete yükseltme seçeneği var. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Öncelikle herkese günaydın,

PlayStation 5 alacağım fakat PlayStation Plus üyeliklerine zam geleceği için üyeliğimi şimdiden almak istiyorum. Halihazırda en düşük paket PlayStation Plus üyeliğim bulunmakta, ben bunu birkaç yıllık almak istiyordum fakat satın alım sayfasında sadece en düşük paketten en yüksek pakete yükseltme seçeneği var. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Üyeliğinizi iptal edin yıllık paket alın.

Maalesef iptal etseniz bile üyelik süresi bitene kadar sadece yükseltme yapabiliyorsunuz. Başka bir hesaptan alabilir veya yükseltme yapabilirsiniz.

Maalesef iptal etseniz bile üyelik süresi bitene kadar sadece yükseltme yapabiliyorsunuz. Başka bir hesaptan alabilir veya yükseltme yapabilirsiniz.
Desteğe yazsam hallederler mi? Ağustos ortası zam gelecek diye duydum, şimdiden 4-5 yıllık alayım sonradan masraf etmeyeyim.

Desteğe yazın, en azından şansınızı denemiş olursunuz. Ben de aynı durumu yaşadım, zam geleceğinden ötürü yükseltip süre eklemek durumunda kaldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı