Çözüldü PlayStation Plus üyelik iptali yapılırsa oyunlar gider mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Nearenn

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, benim halihazırda bulunan bir PlayStation Plus Deluxe üyeliğim bulunmakta ama ben bir dahaki sene karttan para çekmesini istemiyorum. Şimdi üyeliğimi iptal etsem oyunlara erişimim gider mi? Cevap verene herkese şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Senelik aldıysanız o sene bitene kadar erişmeniz lazım parayı çektiyse. Zaten üyelik yenilemeyi kapat diye seçenek olması lazım.
Merhaba, benim halihazırda bulunan bir PlayStation Plus Deluxe üyeliğim bulunmakta ama ben bir dahaki sene karttan para çekmesini istemiyorum. Şimdi üyeliğimi iptal etsem oyunlara erişimim gider mi? Cevap verene herkese şimdiden teşekkür ederim.
Şimdi gitmez Üyelik tarihi bitene kadar kalır sonra erişemezsiniz.

Oyunlar konsolda yüklü kalır iptal ettikten sonra Belirli bir tarihe kadar kullanırsın sonrasında oyunlar kilitlenir ve giremezsin

Üyelik bittikten sonra erişemezsin Xbox Game Pass de aynı şeyi yapıyor.

Geri
Yukarı