Rehber Playstation Portable Kalıcı Kırma İşlemi

PSP 3006 için yapmak uygun mudur? Yapabilen var mı?

Unutmayın! Sadece 1000, 2000 ve 3000 serisine uygulanabilir. PSP GO ve E1000 serisine uygulanmamalıdır. Yapılan işlemlerde sorumluluk kabul etmiyorum.

Gerekenler;
1-
1000, 2000 veya 3000 serisi bir PSP.
Hocam bu kısıma cevap vereceğim e1000 yazılımsal olarak phat olarak diye biliyorum ama slim homebrew'ler eboot.pbp'ler çalıştırıyor o yüzden bir cfw homebrew falan phat uyumluluğu sağlıyorsa e1000'de sorunsuz çalışıyor dediğim gibi slim için olan cfw homebrew falan onlarıda takır takır açıyor. Bende E-1000 var başka bir rehberden aynı şekilde yükledim hiçbir problem çıkmadı. (e1000 pişmanlıktır almayınız ((bence)) sen neden aldın demeyin abime almışlar o al sen kullan dedi).

Bende 2004 var işe yararmı cfw
PSP model numaralarının sonundaki şey bölge kilidi sondaki rakam 0'sa japonya 4'se avrupa 6 ve 3'ü bilmiyorum yaparsanız bir problem çıkmaz.

bende olmuyor kırma aşamasında 6.61 infinity firmware builder'e girdikten sonra build hybrid firmware seçeneğine basıyorum sonra %1 oluyor 2 3 saniye sonra da hata veriyor (hata adı : 0xFFFFFFFE v................ diye uzun bir hata) nasıl çözebilirim, araştırdım bulamadım her videoyu, her yöntemi denedim kırılmıyor PSP.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…