Rehber Playstation Portable Kalıcı Kırma İşlemi

Unutmayın! Sadece 1000, 2000 ve 3000 serisine uygulanabilir. PSP GO ve E1000 serisine uygulanmamalıdır. Yapılan işlemlerde sorumluluk kabul etmiyorum.

Gerekenler;
1-
1000, 2000 veya 3000 serisi bir PSP.
Hocam bu kısıma cevap vereceğim e1000 yazılımsal olarak phat olarak diye biliyorum ama slim homebrew'ler eboot.pbp'ler çalıştırıyor o yüzden bir cfw homebrew falan phat uyumluluğu sağlıyorsa e1000'de sorunsuz çalışıyor dediğim gibi slim için olan cfw homebrew falan onlarıda takır takır açıyor. Bende E-1000 var başka bir rehberden aynı şekilde yükledim hiçbir problem çıkmadı. (e1000 pişmanlıktır almayınız ((bence)) sen neden aldın demeyin abime almışlar o al sen kullan dedi).

Bende 2004 var işe yararmı cfw
PSP model numaralarının sonundaki şey bölge kilidi sondaki rakam 0'sa japonya 4'se avrupa 6 ve 3'ü bilmiyorum yaparsanız bir problem çıkmaz.

bende olmuyor kırma aşamasında 6.61 infinity firmware builder'e girdikten sonra build hybrid firmware seçeneğine basıyorum sonra %1 oluyor 2 3 saniye sonra da hata veriyor (hata adı : 0xFFFFFFFE v................ diye uzun bir hata) nasıl çözebilirim, araştırdım bulamadım her videoyu, her yöntemi denedim kırılmıyor PSP.

Yeni konular

Geri
Yukarı