Çözüldü PlayStation Slim fan temizleme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Nejdet Delioğlu'nun bu konuda uyarısı vardı. Eğer üflerse, içerideki tozlar fanı tıkayabilir.
Evet olabilir ama kolay kolay tıkanacağını düşünmüyorum. Yani fanı tıkaması için gerçekten büyük bir toz olması lazım.
Hocam şimdi dediğiniz şeye baktım ve bu yapabileceğim en olağan şey. Teşekkürler yardımınız için. @GhostSoldier hocam size de tekrardan teşekkürler. 1-2 güne kadar dener size sonucu yazarım.
Rica ederim. Playstationunuzu tavsiyem yerden yüksek altında düz bir zemin olan yere koyun masa gibi. Halı gibi yerlere koyarsanız daha çabuk tozlanır. Konsolun arka tarafını da duvara 0 yapmayın 5 cm boşluk olsun.

Ne zaman aldınız ki? Garantisi olduğuna emin misiniz?

Aralıkta aldım 24 ay garantili.
Evet olabilir ama kolay kolay tıkanacağını düşünmüyorum. Yani fanı tıkaması için gerçekten büyük bir toz olması lazım.

Rica ederim. Playstationunuzu tavsiyem yerden yüksek altında düz bir zemin olan yere koyun mass gibi. Halı gibi yerlere koyarsanız daha çabuk tozlanır. Konsolun arka tarafını da duvara 0 yapmayın 5 cm boşluk olsun.

1 ay kadar mecbur cihazın bir yanını duvara 0 koydum sonradan televizyonun yerini değiştirince geri düzelttim.
Arkadaşlar yazmayı unuttum kapağı açtım temizledim ve ses kesildi. Hepinize teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı