Playstation 3 vs Playstation Slim

• Konuyu başlatan fouur
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 1B

fouur

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar aslında Pc oyuncusuyum. Playstation 3 almayı düşünüyorum. Bilgisayar dünyasında bilgim az çok var ancak oyun konsolları hakkında pek bir bilgim yok ve PS3 lere bakarken "Slim" diye bir şey gördüm. Bu nedir ? Hangi türü almalıyım ?

Yanlış Bilgilendirme
Playstation 3'ün farklı modeli vardır. Fat , slim, ultra slim. Bunların donanım bakımından farkı yoktur. Sadece tasarımı ve boyutları farklıdır. Fat en kalıplısı ultra slim de en incesidir.

Playstation 3'ün farklı modeli vardır. Fat , slim, ultra slim. Bunların donanım bakımından farkı yoktur. Sadece tasarımı ve boyutları farklıdır. Fat en kalıplısı ultra slim de en incesidir.
Yanlış bilgilendirmeyelim. Fat kasanın işlemcisi 90nm dir. Slim ve super slim in ise 32 nm dir.

Ayrıca Fat 5400rpm , Slim ve Super Slim ise 7200rpm disk kullanıyor.

Hangisini tercih etmeliyim PC'den konsola geçecek biri için hangisi uygun olur?

Super Slim en güncel model fakat daha önce PS3 kullanmadığın için Slim daha iyi bir seçim olacaktır. Dokunmatik tuşları var ve Super Slim ile arasında donanımsal bir fark yok. Günümüzde Slim bulamazsan, ki muhtemelen sıfırını bulamazsın ikinci eli bulunur. Super Slim de alabilirsin.

Super Slim en güncel model fakat daha önce PS3 kullanmadığın için Slim daha iyi bir seçim olacaktır. Dokunmatik tuşları var ve Super Slim ile arasında donanımsal bir fark yok. Günümüzde Slim bulamazsan, ki muhtemelen sıfırını bulamazsın ikinci eli bulunur. Super Slim de alabilirsin.
Zaten ikinci el düşünüyorum pişman olma olasılığım var çünkü :D Ne kadar PS 'ı merak etsem de bir GTA'nın tadı PC'dir.:sinsi:

Zaten ikinci el düşünüyorum pişman olma olasılığım var çünkü :D Ne kadar PS'ı merak etsem de bir GTA'nın tadı PC'dir.:sinsi:

Eğer paran varsa bence PS4 al, ama yoksa süper Slim al bence, senelerdir kullanıyorum, kaç ker fişten çektim, bir şey olmadı

Geri
Yukarı