Playstation Store Yılbaşı İndirimleri %60

hkmtrn

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AOC 27V2Q 27" 75HZ 5MS
MSI B450M-A PRO MAX
AMD Ryzen 5 5600 X
ASUS ROG STRIX RX570
Adata XPG Gammix D30 16GB
Playstation 5
Playstation Store yılbaşı indirimleri başladı.
%60 indirim fırsatı.

IMG_3526.jpg

https://store.playstation.com/#!/tr...cope=sceapp&smcid=sceapp&psappver=4.20.9:home

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben dijital oyun tercih etmiyorum. İlk nedeni ülkemizin malumu internet (akk). İkincisi de kutulu oyunları seviyorum (koleksiyon yapıyorum). Hepsini alfabetik sıraya dizip koyun gibi seyretmek güzel oluyor açıkçası. [Ama fiyat farkı çok olunca tercih edebilirim]

Ben dijital oyun tercih etmiyorum. İlk nedeni ülkemizin malumu internet (akk). İkincisi de kutulu oyunları seviyorum (koleksiyon yapıyorum). Hepsini alfabetik sıraya dizip koyun gibi seyretmek güzel oluyor açıkçası. [Ama fiyat farkı çok olunca tercih edebilirim]
Cd ile oynarken bugüne kadar herhangi bir sorun yaşadın mı ? Ben sipariş verdim ve PS4 gelmek üzere yalnız oyun tercihini henüz yapamadım... Başta PES 2017'yi alıcam. Sürümleri güncellemeleri kutulu oyunlarda herhangi bir sorun cıkartıyor mu ?

CD'yi takarsın oyunun ufak bir önyüklemesi olur. Onun dışında internete bağlıysan güncelleme yükler ve güncelleme yüklenirken oyunu açıp oynayabilirsin.
sefercnd cok tesekkür ederim. Son bir şey daha sormak istiyorum. Cd beni rahatsız eder mi ? Oyun oynarken sesden nefret eden birisiyim... Digital PES 2017 ile CD arasında nasıl bir fark olur ? P. Storeda ayrıca cok pahalı PES 2017. Herhangi bir önerin var mı bununla ilgili ?

Ses konusunda şunu farkettim güncelleme vs. yüklenirken hafif bir ses oluyor ama rahatsız edecek düzeyde değil. Onun dışında bir ses yok.

PS storede indirim kovalaman lazım. Indirimlerle çok uyguna gelebiliyor. Onun dışında kutulu şekilde dışarıda satan yerler var. İkinci el alabilir veya elinde oyun varsa takas yapabilirsin.
Kendimden örnek verirsem; konsolun yanında gelen sıfır WatchDogs'u verip üzerine para ekleyerek Fifa17 alacağım yakında.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı