PlayStation Store zamları devam ediyor, Atomic Heart 2200TL oldu

Sanmıyorum özel fiyatlandırma yapacağını. Kaç senedir Türkçe yama bile eklemeyen firma Türkleri çok umursamıyor. Hele hele şu an da Rockstar oyunları Amerika fiyatları ile eş değer satılırken.

GTA 6 çok büyük bir oyun olacak. Belki yayıncılar bile almaz GTA 6'yı eğer 3000TL'yi geçerse.

GTA 6 4000 olur herhalde bu gidişle. Rockstar'ın özel bir fiyatlandırma yapacağını düşünüyorum. Yoksa Türkiye de çok satmaz.
Rockstar o toplara pek girer mi emin değilim de satışlar gerçekten azalır. Zaten 1000tl de olsa 10000 tl de olsa sistem kaldırmayacak sorun yok o yüzden :)

Çok uzun süredir zam yapmayan Sony bugün zamlara başlamıştı. En son olarak 70 Euro fiyatına sahip olan Atomic Heart 2200TL'ye zamlandı.

Atomic Heart bile şu anda 2200TL oluyorsa GTA 6 vb. oyunların hâlini düşünmek istemiyorum.

PS5'i olup Spider-Man 2 oyununu oynayacaklarda elini çabuk tutsun. Spider-Man 2'nin 800TL fiyatı çok uzun süre öyle kalmaz. Hele ki ilk Spider-Man oyunu PC'de 1100TL olmuşken.

Oyunun PlayStation sayfası:

Tek tesellimiz Gamepass'te olması.

GTA 6 çok büyük bir oyun olacak. Belki yayıncılar bile almaz GTA 6'yı eğer 3000TL'yi geçerse.
Yayıncılar mecbur alacak hocam. 10 yıldır beklenen oyunu sen yayınlamazsan kaybedeceğin takipçiyi bir düşün. Fazla takipçisi olan yayıncıların paradan bol neyi var ki zaten.

Sıkıldık ya zam haberlerinden. Farklı Bir şey yok mu? 😀
Bu konuyu açmadan önce her yere baktım ama konusunu açmaya değecek haber yok. IGN vs. çok suskun zaten, Twitter taraflarında da Spider-Man 2'deki LGBT olayları vs. dönüyor hâla.
PS Store zamlarından ve fiyatlarında oyun firmaları değil Sony sorumlu. PC'deki gibi özgür fiyatlandırmacılık yok konsollarda. Yani Sony bir kez daha zam yapmazsa GTA 6'da 2200TL olur. Onun dışında Take Two çatısı altında çalışan şirketler(2K, Rockstar Games) hep güncel kuru baz aldılar. GTA 5 bile 2015'de 180TL'den çıktığında çok pahalı diyorduk.

Yeni konular

Geri
Yukarı