PlayStation vs Bilgisayar

434076

Hectopat
Arkadaşlar sene sonu LGS adlı sınavdan sonra sene sonu bir konsol veya bir bilgisayar almayı planlıyorum. Eğer alma şansım olursa PS5 mi bilgisayar mı alacağım konusunda kararsız kaldım. PS5 alırsam yüksek ihtimalle bir akrabama danışıp ondan yurtdışından konsol getirmesini rica edeceğim fakat PS5'in vereceği performanslı bir bilgisayar toplamak zor. Çözünürlük takıntım değil genellikle 1080p kullanırım fakat exclusive oyunlar çok ilgimi çekiyor. Sizce değerler mi? PC mi konsol mu?

Not: Eskiden GTX 1660 sistemler 5000-6000 arasındaydı şimdi 8000.

Yani 1080p için PS5 bana çok etkileyici gelmiyor ama 10 sene boyunca götüreceğinin garantisi var. Bilgisayar çok götürmez PS5 gibi. Bu bile sebep bence konsol için. Konsol deneyiminiz yoksa mutlaka PS5 alın bayılırsınız. Ben PS4 kullanıyorum bilgisayardan geçtim 5-6 ay önce ve iyi ki geçmişim.

Yani 1080p için PS5 bana çok etkileyici gelmiyor ama 10 sene boyunca götüreceğinin garantisi var. Bilgisayar çok götürmez PS5 gibi. Bu bile sebep bence konsol için. Konsol deneyiminiz yoksa mutlaka PS5 alın bayılırsınız. Ben PS4 kullanıyorum bilgisayardan geçtim 5-6 ay önce ve iyi ki geçmişim.
Zamanında ps2 ve ps3 kullanmıştım

Geri
Yukarı