PlayStation vs. Xbox Vs PC

serkan umut

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, ben oyun için hangisini almalıyım.
Xexclusivebox da Game Pass cok iyi. PS'de Online için para istiyor. Bir de oyunlar pahalı Xbox'da Game pas var.
PC Torrent var Xbox'in PC için olan Pass'i var.
PC daha kullanışlı ama ben genelde oyun için düşünüyorum.
PS4 Pro almayı istiyorum. Onaden Xbox hangisi bilmiyorum.
Yani sizce hangisi performans, oyun bazıilari Xbox'da yokmuş PS'de de Forza yok.
PC'de hepsi var ama onlarla aynı fiyat PC'de o performans zor galiba.
Sizce hangisi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Xexclusivebox da Game Pass cok iyi. PS'de Online için para istiyor. Bir de oyunlar pahalı Xbox'da Game pas var.
Yani sizce hangisi performans, oyun bazıilari Xbox'da yokmuş PS'de de Forza yok.
Sizce hangisi?

Özel oyunlar için PS4 Pro yoksa Series S bilgisayar toplanmaz artık. Ha toplarsınız birkaç ay önceki 5Klık PC'ye 10k verirsiniz keyif kalır mı? Orası tartışılır.

Sizce hangisi?
Bütçe belirtirseniz daha iyi olur.

Kırılabilir bir model alırsanız PS4 sizi hepsinden daha mutlu eder. En az iki sene hiç sıkılmadan oynarsınız tabii Online değil. Öyle olmazsa eğer o bütçede toplanacak PC'den hayır gelmez. Geriye tek ve en büyük alternatif olan seçenek kalıyor Xbox almak. Yani ya kırılabilir bir PS4'ya da Xbox. Bu ikisi arasında da kararı siz verin.

Kırılabilir bir model alırsanız PS4 sizi hepsinden daha mutlu eder. En az iki sene hiç sıkılmadan oynarsınız tabii Online değil. Öyle olmazsa eğer o bütçede toplanacak PC'den hayır gelmez. Geriye tek ve en büyük alternatif olan seçenek kalıyor Xbox almak. Yani ya kırılabilir bir PS4'ya da Xbox. Bu ikisi arasında da kararı siz verin.
Exclusive oyununu bise diyorlar o ne?
Açık ara Xbox.
Merhaba neden xbox gamepass çok iyiymiş baya ucuz
Bütçe belirtirseniz daha iyi olur.
Ps4prolar 3k civarı ya ofiyata pc yada konsol

Yeni konular

Geri
Yukarı