Çözüldü PlayStation'dan alınan The Last Of Us oyunu nasıl iade edilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ardw

Centipat
Daha fazla  
1701439501873.png

Çözüm
Kaynak benim hocam daha önce yaptım böyle bir iade Gran Turismo almıştım ana hesabımla sonra yarım saat yan hesabımdan oynadım beğenmedim ana hesabımda oynanmamış olarak gözüktüğü için iade etmiştim.

Yanlış bilgi verilmiş oyunu indirdin diyelim aldığın hesaptan hiç oynamadan silip iade edebilirsin hatta silmesen bile bir süre daha oynarsın ama bir süre sonra oyun kilitlenir ve tekrar satın almanı ister.Ana hesabından oyunu aldın ama yan hesabından oynayıp bitirdin dersen ki kütüphanemde durmasın bir daha oynamam 14 gün içinde yine iade edersin.

@xefe yanlış bilgi vermişsiniz hocam bir tık.

Son düzenleme:
@xefe yanlış bilgi vermişsiniz hocam bir tık
Playstation sitesinden aldım yazıyı neyi yanlış?

Yanlış bilgi verilmiş oyunu indirdin diyelim aldığın hesaptan hiç oynamadan silip iade edebilirsin hatta silmesen bile bir süre daha oynarsın ama bir süre sonra oyun kilitlenir ve tekrar satın almanı ister.Ana hesabından oyunu aldın ama yan hesabından oynayıp bitirdin dersen ki kütüphanemde durmasın bir daha oynamam 14 gün içinde yine iade edersin.
Bunla kim uğraşacak hocam. Bu arada benim dediğim doğru Playstation sitesinden aldım yazıyı. Sizde oldu diye başkasında olamayabilir hocam. Herkeste olsaydı bu olay herkes konuşurdu zaten.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı