PlayStation'dan Xbox'a geçmek mantıklı mı?

Kişiden kişiye değişiyor

Ben konsoldan çok anlamam açıkçası ama şimdi Xbox S serisine baktım 12 bin TL bandında ve onun mağazası da sanırım Game Pass diye geçiyor onun da aylığı 120 TL yani her açıdan PS5'ten daha ucuz. Ama ucuz olması onun kalitesine yetişmesi demek ki onu bilmiyorum ondan sordum.

Xbox Series S'te PS5'teki kadar güzel oyunlar ve kalite var mı hocam?
Kişisel zevkinize göre değişir hocam.

Ben konsoldan çok anlamam açıkçası ama şimdi Xbox S serisine baktım 13 bin TL bandında ve onun mağazası da sanırım Game Pass diye geçiyor onun da aylığı 120 TL yani her açıdan PS5'ten daha ucuz. Ama ucuz olması onun kalitesine yetişmesi demek ki onu bilmiyorum ondan sordum.
PS Exclusive oyunlarını oynadıysanız veya oynamayacaksanız ihtiyacınızı karşılar.

Kişisel zevkinize göre değişir hocam.

PS Exclusive oyunlarını oynadıysanız veya oynamayacaksanız ihtiyacınızı karşılar.

Hiç konsol oyunu oynamadım hocam zaten benim konumda da denk geldik malumunuz. Ama dedim ya mesela şu linkte 10500 TL'ye bu ürün alınabiliyor üstelik Game Pass sudan ucuz PS Store ile karşılaştırılınca. Yani kafam karışmadı değil. Mesela PS'de olan COD, Uncharted, Last Of Us gibi oyunlar burada yok mu? Yada şöyle sorayım bunlar iki rakip sanırım, PS'de olan oyunlar Xbox'ta yok mu?

Hiç konsol oyunu oynamadım hocam zaten benim konumda da denk geldik malumunuz. Ama dedim ya mesela şu linkte 10500 TL'ye bu ürün alınabiliyor üstelik Game Pass sudan ucuz PS Store ile karşılaştırılınca. Yani kafam karışmadı değil. Mesela PS'de olan COD, Uncharted, Last Of Us gibi oyunlar burada yok mu? Yada şöyle sorayım bunlar iki rakip sanırım, PS'de olan oyunlar Xbox'ta yok mu?

Evet, doğru hocam. cod gibi 3. parti oyunları var fakat the Last of Us ve Uncharted yok. Xbox'ın da kendi exclusive oyunları PS tarafında yok.

Game Pass, Ps Plus üyelikten daha ucuz ve daha avantajlı bence ama PS exclusive oyunları oynanmıyor maalesef. Onları oynamak için PS konsollarına yönelmeniz lazım.

Geri
Yukarı