PlayStation'dan Xbox'a geçmek mantıklı mı?

Xbox'ın exclusive oyunları (benim için) beş para etmez gamepasste de oynanılmaya değer oyun sayısı iki elin parmağını anca tamamlar geri kalanı gamepasste olmasa yüzüne bile bakmayacağınız ama abonelik sayesinde şans verdiğiniz oyunlar oluyor. Gelen zama rağmen extra/deluxe kataloğu gamepasse göre çok daha kaliteli evet ama PS4 sahibi iseniz ve Plus stoklamadıysanız Xbox kanadına geçmek sizin için daha mantıklı gelecektir. Ta ki gamepasse zam gelene kadar. 😁

Üyelikler zam yedikten sonra mantıklı fakat bi alışma sürecine girceksin hemen o xbox konsoluna alışamassın ama sen konsolu birazcik daha araştır donanımlarına bak (Xbox Series X ve diger modeline (adini hatirlayamadım simdi) )

Fakat bana göre xbox'da olan kötü seylerden biri Oyun katalogu ha ps plus ha xbox game pass ikiside kötü oyun barindiriyor

Şahsen ben geçmezdim. PS5 kullanıyorum, PS5 almanızı da tavsiye ederim. Daha kaliteli, daha hızlı ve daha stabil cihaz playstation. Xbox'ta iyi tabi ancak PS5 in devri yeni başlıyor. Ve ayrıca kısa zamanda Xbox'ta fiyat konusunda aynı seviyelere gelecektir. Şimdi ucuz tutup oyuncu toplamaya çalıştığını düşünüyorum ama 1000 TL için ben şahsen geçmezdim. Yine karar sizin tabi. Teşekkürler.

Şahsen ben geçmezdim. PS5 kullanıyorum, PS5 almanızı da tavsiye ederim. Daha kaliteli, daha hızlı ve daha stabil cihaz PlayStation. Xbox'ta iyi tabii ancak PS5'in devri yeni başlıyor. Ve ayrıca kısa zamanda Xbox'ta fiyat konusunda aynı seviyelere gelecektir. Şimdi ucuz tutup oyuncu toplamaya çalıştığını düşünüyorum ama 1000 TL için ben şahsen geçmezdim. Yine karar sizin tabii. Teşekkürler.

Hocam asıl Xbox'un devri yeni başliyor büyük şirketler satın alındı ve Xbox hiç bu kadar büyük adımlar atmamıştı PlayStation ile rekabet etmek istiyorlar artık belli sadece 1000 TL için diyorsunuz ama Xbox'un Store'u daha ucuz PS Store'dan Game Pass'in yıllığı 1400 TL PS Plus 2700 TL.

Hocam asıl Xbox'un devri yeni başliyor büyük şirketler satın alındı ve Xbox hiç bu kadar büyük adımlar atmamıştı PlayStation ile rekabet etmek istiyorlar artık belli sadece 1000 TL için diyorsunuz ama Xbox'un Store'u daha ucuz PS Store'dan Game Pass'in yıllığı 1400 TL PS Plus 2700 TL.
Sony'nin oturup izleyeceğini düşünmüyorum tabi. Dünyada halen en çok satan konsol ve uzun yıllar daha devam edecektir bu. Dediğim gibi 1300 TL yıllık üyelik daha uygun tabi ama zevk meselesi. Xbox'ın Forza'sı dışında ilgimi çeken bir oyun yok açıkçası. Tabi ki dediğim gibi yine de zevk işi. Ama rekabet iyidir. Bu da bize yansıyacaktır.

Sony'nin oturup izleyeceğini düşünmüyorum tabi. Dünyada halen en çok satan konsol ve uzun yıllar daha devam edecektir bu. Dediğim gibi 1300 TL yıllık üyelik daha uygun tabi ama zevk meselesi. Xbox'ın Forza'sı dışında ilgimi çeken bir oyun yok açıkçası. Tabi ki dediğim gibi yine de zevk işi. Ama rekabet iyidir. Bu da bize yansıyacaktır.
Eger böyle oyuncuların tek gecim kaynaklarından biri olan Plus'i %600 zam yaparlarsa tek yapacakları sey oyuncu kaçırmak olacak ben yıllardır playstation 4 de oyun oynuyorum ve Sony suanlık Xbox ile rekabet edemez maalesef

Geri
Yukarı